Orly

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Perfect Nails nagykereskedés   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: malvina, Módosítva: 2012. augusztus 27.

Lelőhely:   Perfect Nails nagykereskedés
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Cseppentős lakkszárító, fényt és csillogást ad a körmöknek. Emellett B5 provitaminnal és búzacsíra olajjal erősíti a körmöket és kondicionálja a körömbőrt.

Kiszerelés: 18ml

bernadettu

2020. augusztus 16.

Leárazáson vettem de az enyém annak ellenére hogy bontatlan csomagolásban érkezett, nem volt tele az üveg.
Hatásában nem vettem észre hogy jobb lenne mint az Essence cseppje, szerintem nem fogom újravenni.
Gyorsan szárad, és különben semmi gondom nem volt vele így az egy csillag levonás arra megy hogy nem tud többet mint egy drogériás szárító csepp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 16.

Coffee123

2020. január 3.

Rendszeresen használom, szeretem a cseppentős kialakítást, kifejezetten praktikus. Sokáig elég. Tényleg gyorsabban szárad a lakk:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 3.