Orly

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Perfect Nails nagykereskedés   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: malvina, Módosítva: 2012. augusztus 27.

Lelőhely:   Perfect Nails nagykereskedés
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Speciális selyemfényű mattosító lakk.

Kiszerelés: 18ml

miko02

2015. július 3.

Ha lehetne 0 csillagot adnék rá!!
Online rendeletem, és nem tartom kizártnak, hogy lejárt szavatosságút, romlottat küldtek... De így csak erről tudok véleményt írni.
Egy botrány. A képpel ellentétben nem egy selyemfényű lakkot kaptam, hanem egy ronda, undok, barnába hajló sárgát. Borzalmas a szaga, az állagáról nem is beszélve. Felkenve nem, hogy nem mattítja le a lakkot, hanem egy borzalmas, sárgás, "állott, romlott" színt ad a körömnek.
0 használat után dobtam a kukába, és fizettem érte közel 2.000 forintot. Ahhoz képest, hogy mennyire az egekig van magasztalva ez a márka, ez már a második termék, ami csalódás volt.
Biztos, hogy ezt sosem veszem újra, de a márkával is komoly fenntartásaim vannak a jövőre nézve.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 3.

Ha lehetne 0 csillagot adnék rá!!