Orly

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   9 ml és 18 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Perfect Nails nagykereskedés   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: malvina, Módosítva: 2012. augusztus 25.

Kiszerelés:   9 ml és 18 ml
Lelőhely:   Perfect Nails nagykereskedés
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Körömelőkészítő primer, amely citromsav segítségével módosítja a köröm PH-ját, s ezzel elősegíti a körömlakk jobb tapadását. Alaplakk előtt használatos, a körömlemez tisztítására.
Kiszerelés: 9 vagy 18ml

Sig

2015. december 29.

Jó ideje a körömlakkozási rutinom része, csak ajánlani tudom!
Zsírtalanítja a felületet, pillanatok alatt megszárad/elillan, az alaplakk alá használom. Azóta abszolút nem jellemző az idegesítő lepattogzás vagy felválás amit korábban sokszor tapasztaltam. Használok fedőlakkot is, tehát annak hatását nem váltja ki, de mivel nem képez réteget, száradásra nem kell várni és sokkal tartósabb vele minden, kihagyhatatlan.
Szeretem az üvegét is, a szokásos szép hosszú Orly ecsettel nagyon a szívemhez nőtt.
Nekem a kis, 9 ml kiszerelés van meg, nagyon lassan fogy, sokáig kitart.
Csak arra kell vigyázni, hogy rendesen vissza legyen csavarva a kupak, mert gyorsan párolgó formula.
Teszi a dolgát, pillanatok alatt előkészíti a körmöket a tökéletes manikűrre, ja és szebben terül rajta az alaplakk. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 29.

Jó ideje a körömlakkozási rutinom része, csak ajánlani tudom!
Nekem a kis, 9 ml kiszerelés van meg, nagyon lassan fogy, sokáig kitart.