Orsay

Ár:   2595 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Orsay márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Quebeck, Módosítva: 2019. március 28.

Lelőhely:   Orsay márkaboltok

Fejjegyek: fehér virágok, tahiti gardénia

Szívjegy: monoi

Alapjegyek: frangipáni, narancs virág

biondi

2020. július 4.

Azt hiszem, én leszek az első, aki leértékeli. Nem tudom, hogy valójában csak az én bőrömmel ennyire nem kompatibilis, vagy tényleg túl sok benne a tiaré, de sajnos rajtam régi Avonos rúzsminta szaggá alakult. Szobába is fújtam, ott kellemesebb volt. Egyébként a tiarét imádom, Monoi de Tahiti olajat sokszor használok, de nekem ebben sok, túl tömény, és szerintem nincs eléggé ellensúlyozva/kiegészítve. Akinek viszont jól megvannak a bőrével, annak egy jó kis nyári illat lehet. (Itt Krémmánián cseréltem el egyébként az Agent Provocateur Petale Noir-ra.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 4.

keseruevelin

2019. augusztus 18.

Nyárra nem terveztem drágább kategóriájú parfümöt venni. Így erre esett a választásom. A virágos illatokat preferálom, és ez pont ilyen :) Nagyon megvagyok vele elégedve. Sokan megdicsérték, hogy milyen kellemes illatom van. Rajtam eléggé tartós, de azért mindig nálam van, hogy bármikor előkaphassam, ha szükséges egy kis frissítés. Az ára is pazar. Úgyhogy bátran ajánlom annak, aki a virágos illatokat kedveli:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 18.

oszibarack

2019. május 29.

Én is a tiaré virág mániám kapcsán találtam rá, és nagyon megszerettem. Rajtam nem túl tartós, de egyszerűen isteni virágillatú, úgyhogy fújkálom szorgalmasan újra, és mindenhova viszem magammal. Az áráról pedig ne is beszélünk, szerintem biztos veszek még belőle!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

senskin

2019. május 14.

Igazán vagány, nőies kellemes napfény illat! Orsay nak nemcsak a ruháit kedvelem, de az illatait is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 14.

csicsike

2019. április 3.

Minden, de minden ami tahiti tiaré virágos, kell nekem (YR monoi de tahiti stb). Imádom azt az érzést, hogy Bora Bora strandjain napozom, tuz a nap, de nem érdekel, mert a világ legszebb tengervize vesz korul es a lagy szelben erzem a viragok illatat. Tavaly ateltem, bizony, egesz Francia Polynezia tiaré-illatú. Ezeket az emlékeket hozta vissza ez az illat. Volt már Orsay kolnim, nagyon szép, de nagyon gyengécske (talán a 2-es számú), ezért sokat nem vártam tole. Rafujtam a kezemre, elso szaglásra "elmegy" kategória, aztán kb 2-3 ora mulva megcsapott a nagyon édes és nagyon virágos és nagyon egzotikus illat.. naná, hogy megvettem, alapbol 2 uveg, egy haza, egy a munkahelyemre, h biztos erezzem egesz nap :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 3.

Quebeck

2019. április 2.

Igazán jól sikerült kis illat (dupe) lett ez az Orsay-tól. Néhány nappal ezelőtt próbáltam ki és meglepődtem hogy mennyire hasonlít a Guerlain Terracotta parfümjéhez. Szinte teljesen azonos a két illat, a tartóssága is megfelelő (árához képest), olyan 3 órán keresztül lehetett egészen jól érezni...... Ha valaki pénztárcabarát illatot keres, ami hasonlít a Terracotta-hoz abszolút megéri rá beruházni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 2.