Ortigia Sicilia

Ár:   €48 és €96   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: baranyikata, Módosítva: 2020. március 16.

Ár:   €48 és €96
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml

Szicíliai keserű mandulafák olajának esszenciáját és a mandula virágának tiszta, púderes aromáját hordozza magában.

Ár: 3300 Ft / 5500 Ft , Eladó: kvin
Állapot: 5 ml / 10 ml, Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel
Ortigia Sicilia Mandorla
Ár: 3300.- + szállítás , Eladó: eannamaria
Állapot: 10/ kép, Helyszín: Budapest I., fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, ajánlott levélként postán maradó

kvin

2020. március 7.

Áááááh igen!! Megvolt a bizsergés a gyomorban, micsoda különleges élmény!
Ez olyan mandula, amire nem számítasz. Vagyis igen, ha elolvasod a promo-szlogent, de nem, ha a szokásos mandulás kis gourmandkádra vársz.
Ilyen isteni mandula kombinációval még nem találkoztam, imádom!
Mondom is, miért.
Először is a párducos design kapásból elfogulttá tesz, üvegen keresztül ismerkedve is, mintha éreztem volna benne a nagymacskát, olyan animális hatása volt, szinte "pisiszagú", de ez engem nem szokott elriasztani. Na, uccu neki, gyorsan felfúj, szeretjük az ilyesmi kihívásokat.
És eleinte egy totál más illat fogadott a bőrömön, az ezerarcú mandula minden fázisa egymásra épülve, a marcipános édességet teljesen nélkülözve: zsenge, szinte nyers, balzsamos mandula, majd érett, kicsattanó mandula, száraz, szikár mandula, reszelt mandulahéj púder közé keverve. Mindez összeérve meghozta az első, csak üvegéből szimatolt benyomást: annyira naturális és nyers természetközeli formában érik össze, hogy meg kell halni. Ez NEM egy édes illat! És nem is kifejezetten púderes. Ez maga a mandula.
Irtó szexuális, animális, testnedves felhangos, szinte jázminosan buja, izgató, bizsergető... mondhatni genitális. Amelyik nő ezt viseli, azt el kell kapni egy körre!
A lecsengése pedig olyan simogató és kielégítő, hogy jól esne utána elszívni egy cigit.
Ezek az olaszok tudnak valamit, hogy egyemaszívüket.
Teint de Neige-hez - a púderes jegyet kivéve - köze nincs, aki olyasmit keres, nem benne fogja megtalálni.
Viszont aki a fentiekhez hasonló, valami zsigeri különlegességre vágyik, annak hajrá!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 7.

Áááááh igen!! Megvolt a bizsergés a gyomorban, micsoda különleges élmény!
Ilyen isteni mandula kombinációval még nem találkoztam, imádom!
Mondom is, miért.
Ezek az olaszok tudnak valamit, hogy egyemaszívüket.