Oscar De La Renta

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2019. március 27.

Lelőhely:   parfümériák, online

Fejjegyek: vanília, erdei szamóca, szerecsendió

Szívjegyek: jázmin, tubarózsa, török rózsa

Alapjegyek: borostyán, agarfa, pacsuli

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Torpece

2019. november 21.

Féltemmilyen lesz,mert megint vakon vásároltam egy üveges illatot, de minden várakozásom felülmúlta. Picit füstölős-szantálos őszi-téli illat. Nem érzek benne oudot (szerencsére), mostanában nem jól viselem ezt az összetevőt komolyabb mennyiségben. Ha ebben van is, szerintem simán tolerálható. A leszáradása rajtam fás-szantálos, tartóssága 5-6 óra legalább. Kicsit emlékeztet a Kelsey Berwin Al Mazyoona és Lancome Oud Bouquet vonalra, de ez egy jóval szelídebb, nem annyira füstölős kompozíció.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 21.