Oscar De La Renta

Ár:   9900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Aerdna, Módosítva: 2019. július 16.

Lelőhely:   parfümériák, online

Fejjegyek: bergamott, golgotavirág virága, hamvas szeder, mandarin

Szívjegyek: frangipáni, narancsfa virág, ylang-ylang

Alapjegyek: borostyán, szantálfa, vanília

Ár: 3900 + foxpost (1100) , Eladó: adrienn999
Állapot: egyszer fújva, Helyszín: Budapest, fizetés: átutalás+foxpost (1000)
Ár: 3 900,- Ft plusz posta/Foxpost , Eladó: Tamcsi
Állapot: 100 ml/próbálva volt csak, Helyszín: Veresegyház, fizetés: Átutalás után postázom vagy személyesen

adrienn999

2020. április 5.

jó, de könnyen felejthető... majd amikor nem vágyom karakán illatra, csak egy sima tusfürdő/sampon/ruhaöblitő kategóriájú jelzésre, max akkor fújom.
Alapvetően, nem trópusi jellegű illat ahogy a nevéből gondoltam volna, hanem egy lightosabb, nem túl édes és kissé gyümölcsös felütésű vanilia.
Hogy pozitivat is mondjak, a többi kommersz parfümhöz képest kevésbé műanyag illatú.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 5.