OUAI

Ár:   £10 és £22   Kategória:   Hajformázók
Kiszerelés:   40 g és 130 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyafatka, Módosítva: 2019. január 15.

Ár:   £10 és £22
Kiszerelés:   40 g és 130 g
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hajformázók

Hajformázó spray

• Egy rendkívül könnyű termék, amely a száraz sampon és a hajlakk lötvözete
  • Térfogatnövelő
  • Elnyeli az olajat, felfrissíti a hajat

berenyiagness

2019. április 14.

Ritkán adok 5 pontot egy termékre de ez szívből megérdemli. Egy kommentet sem olvastam itt erről a termékről, gyanítom hogy kevesen használják és ismerik ezért a márka hivatalos oldalán tájékozódtam róla. Millió száraz sampont kipróbáltam már de mindegyik csődöt mondott úgyhogy nehezen vettem rá magam a termék megrendelésére de végül adtam egy esélyt és milyen jól tettem. Ez egy csodaszer , a szárazsampon és a hajformázó szerelemgyereke. A gyorsan zsírosodó hajam újra élettel teli és valóban napokkal kitolható vele a hajmosás így csak kétszer kell mosnom hajat egy héten de emelett a termék mellett egész héten szuper állapotban van a hajam. Imádom csak ajánlani tudom mindenkinek!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 14.