Out Of Africa

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naturmeo, Módosítva: 2017. július 4.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Növényi szappan, mely afrikai, 100%-os tisztaságú, finomítatlan shea vajat tartalmaz. Gazdag antioxidánsokban, A-, E-, és F-vitaminban, táplálja a bőrt, és segít megőrizni a nedvességtartalmát. Nem tartalmaz mesterséges színezéket, állatkísérletektől mentes.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil