Out Of Africa

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zfru, Módosítva: 2017. július 4.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Egyéb

Organikus, finomítatlan she vaj.

KarmenP

2015. november 15.

14 dollár az iherben. Sokmindent szoktam onnan rendelni, de nem csalódtam még. Tiszta sheavaj, szuper hidratáló, jól be kell maszírozni, kicsit nehezen szívódik be, de érdemes megvárni, mert utánna napokig szuper hidratált a bőröm. Télen nálunk musthave.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)