Ovis

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: kingus008, Módosítva: 2013. május 4.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nyuszika formájú állatfigura szappan, mely igazán kedves ajándék húsvétra, nem csak gyerekeknek. Natúr illatban, fehér színben kapható. Gyümölcs és gyógynövényektől mentes alapszappan. Természetes tiszta illatú, kényeztetően krémes szappan. Különösen kedvező hatású érzékeny bőrre.

Összetétel: juhtej, lanolin, pálmaolaj, kókuszolaj, olívaolaj

Darky

2014. január 25.

Én ugyan nem figurás szappanként kaptam, de a lényeg úgyis az, hogy a szappancsalád natúr változatát...Hát mit is mondjak!? CSODÁS! -Csupa nagy betűkkel. Általában a bio/ilyen-olyan szépséges szappanok ugyan szépek, illatosak, de brutálisan szárítanak. Nos, ez a szappan nem, hogy nem szárít, de állítom, még az aknéra is hatásos! Nem mellesleg kellemes, lágy illata van.
Hiper érzékeny a bőröm, de ezt bátran merem ajánlani, mert se viszketést, se kiütést nem tapasztaltam. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 25.

vukci

2013. április 16.

Imádom az Emanufaktura figurás szappankáit! Ez a nyuszis egyenlőre a kedvencem, mert nagyon finom az illata és mert jó olyan szappannal fürödni aminek az összetételei jó hatással vannak a bőrre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 16.