p2

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: LynZ, Módosítva: 2016. november 2.

Lelőhely:   Rossmann

Az 5-D spirál garantálja a rendkívül hosszú pillákat, a masszív és tökéletesen meghatározott tekintetért.

toxicdoll

2019. március 14.

Nagyon rossz. Alig látható felvitel után változás. Az elnevezése nevetségesen hiteltelen. Konkrétan pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

viviennoo

2019. január 27.

A legrosszabb spirál, amit valaha próbàltam. Én is hiába vettem látszólag bontatlant, alig van benne valami, mintha bele lenne száradva, csomósodik tőle a pillám, csúnya lesz, pókláb hatás :/ 3x próbálkoztam vele, én is kidobom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

Kósza

2018. május 8.

Hát ez tényleg....rossz. Sajnos. Látszólag bontatlan "csomagot" vettem, de úgy tűnik mintha picit beszáradt volna, póklábas, nem szép. Picit higítva először semmi hatás, aztááááán, ugyanaz a nehéz és póklábas hatás, és lekonyuló pillák. Bukta :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 8.

blankasara

2017. október 25.

Életem első terméke, ami a kukában landolt... Semmi eredmény nem látszik felvíve, mindösszesen feketébb, viszont se nem dúsít, se nem hosszabbít, de "legalább" lepereg fél órán belül és fura szilikonos állaga van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

fabyen

2016. november 14.

Nem tudom, hogy jött ki a gyártónak az 5D, az én szempilláimon nem hozta az ígért rendkívül hosszú szempillákat, nagy vonalakban olyan, mintha nem lenne semmi spirál rajtam. Egy incifincit látszik csak.
Ami nagy pozitívum, hogy nem csomósodik a pilláimon, nem pereg le és nem viszket tőle a szemem.
Szóval el fogom használni, hogy ne hiába vegyem meg, de sajna ez a festék és ez a kefe nem az, ami az én pilláimat felturbózza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 14.