p2

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Misa, Módosítva: 2018. május 25.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Intenzív kezelés a körmöknek és a körömágybőrnek.

A tápláló stift védi és ápolja a körmöt és a körömágyat, jojobaolajjal, barackmagolajjal, sheavajjal és aloe verával. Az ecset megkönnyíti a felvitelt a körömre és a körömágyra. Kellemes sárgabarack illattal.

Dermatológiailag tesztelt.

Misa

2018. május 29.

Nagyon szeretem, kettőt tartok belőle egyszerre. Naponta 2-3x bekenem vele a körömágyamat+a körmöm alatti részt. Kellemes barackillata van, és bár nem szívódik be hipphopp, de nem ragad. Azért nagyon jó, mert rugalmassá és ellenállóvá teszi a körmöt, véd a kiszáradástól, ezáltal a berepedezéstől és a körömtöréstől is. Az utóbbi egy hónapban nem repedt meg és nem tört le a körmöm, ami azelőtt heti esemény volt. Soha nem volt még ilyen hosszú a saját körmöm, és ez szerintem a többi óvintézkedés mellett ennek a terméknek is köszönhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.