p2

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   8 x 1.15 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: MBogesz2006, Módosítva: 2019. június 24.

Kiszerelés:   8 x 1.15 g
Lelőhely:   Rossmann

Viszkok Fruzsi sminkkollekciójának egyik palettája, mely matt és fényes színárnyalatokat egyaránt tartalmaz. 8 db szín található benne.

Ár: 2500 Ft , Eladó: Nicy011
Állapot: Új, egyszer sem használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 2000 Ft , Eladó: mitsux
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, postázás lehetséges

LittleSpark

2021. december 1.

Most 300 ft a rossmannban ennyit megér :D Egyébként az eredeti 3ezer ft-os ár nevetséges érte. A színösszeállítás szép de a pigmentáltság igenis hagy maga után kívánnivalót. Sok palettám van az egészen olcsótól a high endig de ez az eredeti árát sosem érte meg. A csillámos-szatén színek jobbak a mattoknál, de egyik sem krémes, ujjal felvéve is érezni hogy száraz a formula, emiatt is gondolnám gyengén pigmentáltnak. Kezdőknek aprópénzért tök jó :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 1.

Palma215

2021. június 2.

Hát én nem tudom. Én nagyon kezdő vagyok, ezért van egy pár hasonló árketegóriájú kezdőpalettám. Ezt azok közül is gyengébbnek mondanám. Egy ezres volt a rossmannban, amit nem sajnáltam rá, már csak azért sem, mert imádom a bordót, ebben pedig van két csodálatos bordós szín, az egyik ilyen téglavöröses, a másik pedig ilyen tipikus lilás bordó, csodálatosan szépek. Mellette az a két arany valami csodálatosan jól mutat, csakhogy az aranyak, leginkább a szélső, leginkább csak csillám, a pigmentációja valami abszolút nulla, de legalább olyan kis szép fényes, és mivel nem durván csillog, senki nem lesz tőle könyékig csillámos. A barna-nude rendben van, nem atompigmentált, de legalább nehéz vele bármit elrontani. A matt színek alig porolnak, a csillámosak nálam közepesen, ami viszont sztem nagy pozitívum, nem potyog a szem alá (pedig én aztán tényleg ügyetlen vagyok).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 2.

Burgundy.Dahlia

2021. május 13.

Akciósan vásároltam, úgy abszolút megéri. A színei szépek, de van benne pár árnyalat, amivel nehezebb dolgozni (plusz meleg árnyalatú paletta, nekem meleg árnyalatú a bőröm, így jól működik, hidegebb bőrtónuson nem tudom, milyen). Teljes áron nem vásároltam volna meg, azért abban az árkategóriában vannak ennél jobb termékek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 13.

ildi95

2021. február 13.

Alapvetően egy jó paletta. Leginkább a lilás árnyalatokat és a narancsot próbáltam, de rájöttem, hogy nem az én palettám ez. Két rétegben próbáltam a színeket, úgy egészen jók voltak, primerrel szépen tartottak. A mattabb árnyalatok swatcholva viszont gyengének tűntek.

UPDATE. Megváltam a palettától. A színek néhányszor kipróbálva nagyon gyengék és maszatosak lettek a szemhéjamon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 13.

tara95

2021. január 22.

Nagy kedvenc lett, mert masszív, praktikus és nem atom-brutál pigmentált, szépen lehet építgetni az alig láthatótól a drámai végeredményig. RT ecsetekkel használom és azért sminkelek már olyan jó 10 éve, ez egy kiváló alap paletta a hétköznapokra. Nem teszek alá semmit, csak egy kis púdert. Maximálisan megérte beszerezni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 22.

vocy

2020. október 15.

Kezdő sminkelő vagyok, úgy voltam vele egy őszi színskálának jó lesz, főleg mivel le is volt árazva a rossmannban. Nekem tetszenek a színei, számomra kellően pigmentált is, hiszen nem szeretnék túl erőset látni magamon. Azzal egyet értek, hogy a belső műanyag az valami rémes, de maga a fém doboz meg nagyon tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 15.

zsazsikus

2020. augusztus 10.

A palettában található 2 matt szín borzalmas, egyáltalán nem pigmentáltak és nehéz velük dolgozni, de a többi szín teljesen rendben van (az a lila árnyalat valami meseszépen mutat a zöld szemeimen), szép sminkeket lehet velük készíteni. Tartósságát tekintve nem rossz szerintem, primerrel kibírja nap végéig, viszont ár-érték arányban szerintem sokkal jobb palettákat lehet venni, és a csomagolása sem nyerte el a tetszésem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 10.

Szandi2001

2020. június 12.

A színek nagyon szépek, egy alap sminkhez tökéletes mind a 8 szín. Kihasználható. Szépen építhető, nem kopik le, nem kenődik el.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 12.

CintiaNora

2020. június 11.

A fémdoboz nagyon praktikus utazáshoz, nekem mindig belekerül a neszeszerbe. A színek szépek, én mind a 8 színt ki tudom használni. Egy jó alappal tartós marad akár egész nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 11.

kingacs

2019. december 30.

Nagyon szeretem, szépek a színek és viszonylag tartósak is, de még jobb ha van alattuk szemhéjalapozó. Viszont igaz, ami igaz, lehetnének pigmentáltabbak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 30.