p2

Ár:   999 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: MBogesz2006, Módosítva: 2019. június 24.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Viszkok Fruzsi sminkkollekciójának gél hatású lakkjai.

3 árnyalatban érhető el

P2 By Viszkok Fruzsi Gel Look Körömlakk (Cherry Kiss és Plum yum árnyalatok)
Ár: 500 Ft/db , Eladó: Miharu
Állapot: Új, Helyszín: Kőröstetétlen, fizetés: Személyesen, posta vagy Foxpost előre utalással

nemetluca

2020. január 16.

Mindhárom színt (010 coral fever; 020 cherry kiss; 030 plum yum) megvettem és imádom a körmeimen viselni őket. Gyorsan száradnak, tartósak, és az ecsetükkel nagyon könnyű és jó dolgozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 16.

Anita1978

2020. január 16.

A 020-as cherry kiss árnyalatot vettem meg 50%-osan-ez gyönyörű sötét ciklámen. Egy rétegben csíkos, vastag rétegben is..szival kell a 2 reteg. Alatta alapozo lakk, rà is fedo lakk..de magaban is gyonyoruen fenyes viszont igy is 3.napon mar pattog a vege.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 16.

Calanques

2019. november 20.

Szintén a coral fever van meg, nagyon tudom ajánlani, mikor először próbáltam ki, siettem és csak egy rétegben kentem fel, hogy tutira megszáradjon indulásig és ígyis kibírt pár napot tökéletes állapotban, meseszép, az ecsetével pedig könnyű hibátlanul felkenni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 20.

annasara82

2019. augusztus 28.

Ez valami iszonyatosan jó! Gyorsan szárad, gyönyörű színek, egy rétegben is tökéletesen fed. IMÁDOM! Ez a kedvencem innentől. Kicsit sem csalódtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

Rita0126

2019. július 30.

010-es Coral Fever árnyalat van meg, igazi kis nyári szín. Szépen fed, gyorsan szárad és a tartóssággal sincs gond.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 30.

endoriel

2019. július 2.

Nekem tökéletesen bevált, a 020-as cherry kiss árnyalatot vásároltam meg. Simán kibírt egy egész hetet a körmeimen, szinte teljesen fed egy rétegben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.