p2

Ár:   600 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: PaNel95, Módosítva: 2017. szeptember 12.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Népszerű körömlakk - javított formula! Nincs szükség további alaprétegre. Gyorsan száradó, erősen fényes, intenzív, élénk, divatos színek, Hexactive™ körömerősítés. A keskeny, lapos ecset pontosan alkalmazható a csíkmentes eredmény érdekében.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

lenizsu

2020. június 14.

Két árnyalatban vásároltam meg kiárusításon:
357 off to elsewhere
365 get like me

Karcsú, keskeny ecsete van. Akár egy rétegben is szépen fed. Gyorsan szárad. Alap- és fedőlakkal egy hétig szépen a körmökön marad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 14.

Két árnyalatban vásároltam meg kiárusításon:
357 off to elsewhere
365 get like me

Laroselly

2019. július 24.

362 forget me not árnyalat, gyönyörű, nagyon tartós fedőlakk nélkül is, nagyon jó cimbik vagyunk. Ajándékba kaptam 2018 karácsonyára, de azóta se száradt be, pedig nagyon sokszor használtam. Az ecset is jó! Ha lehetne 6 csillagot adnék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 24.

pilleriin

2018. október 28.

Szeretem, ajánlom. Nekem 1 rétegben alap- és fedőlakk nélkül 4-5 napot simán kibír.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 28.

Ciklon3

2018. augusztus 7.

Kár, hogy már nem árulják a Rossmannban. 4-5 szín van meg belőle, ezek közt van világos, élénk és sötét szín is. Mindegyik gyorsan szárad. A sötét színek nyomdázásra is alkalmasak. Alap és fedőlakkal szinte lerobbanthatatlan :D Csak azért mostam le, mert meguntam a 6. napon :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

timcho03

2018. augusztus 6.

344 figure it out fantázianevű, aranyos-bézses-barnás árnyalatban van meg, ami az üvegben nagyon szépnek, elegánsnak tűnt, de a körmömön nem igazán tetszett. Egy rétegben is jól fed, enyhén csillogó végeredményt nyújt. Tartóssága közepes. Fekete színben is megvettem, azt ajándékba adtam, annak nagyon szép éjfekete színe van. Kiárusításkor jutottam hozzájuk féláron, normál áron nem hiszem, hogy megvettem volna, márcsak a kis kiszerelés végett sem, ami csupán néhány lakkozásra elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

blackprincesss

2018. június 21.

Sajnálom, hogy már nem találom a boltokban, mert nagyon jó minőségű, egyetlen baja az, hogy gyorsan kopik, igaz, én nem használok hozzá fedőlakkot. Egy rétegben is gyönyőrűen fed, hát még kettőben! Gyorsan szárad és nagyon szépen csillog

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 21.

racheldawes

2018. június 5.

Akciósan, 250 forintért sikerült két színben (off to elsewhere, hurry up) hozzájutnom, de teljes áron is megérte volna. Gyönyörű, csillogó színük van, aki csak látta, nem győzte dicsérni, és egyből a márkanév után kezdett érdeklődni. Mindemellett tartósnak is mondható, nekem 3-4 napot simán kibírt lepattogzódás és kopás nélkül, ezt a szintet pedig az általam eddig használt körömlakkok közül nem soknak sikerült megütnie. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 5.

csillu

2017. december 26.

Egy gyönyörű vérpiros példányt szereztem be karácsonyra. Szép, intenzív szín, gyorsan szárad, iszonyú fényes. Az ecset nagyon kényelmes. Meglepően tartós rajtam. Tervezek több színt is beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 26.

PaNel95

2017. október 8.

Nem rossz lakk, de ennél olcsóbb és jobb lakkokat is használtam már.
Nekem egy sötétlila árnyalat van meg. A szín nagyon szép, mint az üvegben. Gyorsan szárad és fedőlakk nélkül is szép fénye van. Az ecsete is jó, jól lehet vele dolgozni.
Viszont, a gyorsan száradás az tényleg gyorsan száradás, túl gyorsan.. Ha vékonyabb rétegben akarom felvinni a lakkot a körmömre, már az ecset végére felvitel közben rászárad a lakk. Így kénytelen vagyok vastagabb réteget felvinni, ami pedig lassabban szárad már meg. Mivel én jobban szeretek 2 vékonyabb réteggel dolgozni, mint egy vastagabbal, így nekem ez annyira nem jött be. Illetve ennél a lakknál is előjön az a probléma, ami elég sok gyorsan száradó lakknál: hamarabb kezd el pattogzani. Nálam már 2-3 nap után az összes körmöm szélénél lepattogzott a lakk..
Kár, pedig nagyon szép színe van és a többi színek is nagyon szépek, de nincsen kedvem 2 naponta korrigálni vagy újrafesteni a körmöm. Szerencsére kis mennyiségű és nem volt drága. Illetve egy-egy este erejére elfogom használni, mert jól áll a szín elég sok mindenhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 8.

Nem rossz lakk, de ennél olcsóbb és jobb lakkokat is használtam már.