p2

Ár:   899 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Candy21, Módosítva: 2018. február 2.

Lelőhely:   Rossmann

Szemöldökceruza beépített spirálkefével, a tökéletes formájú szemöldök érdekében.

Regina0206

2020. június 7.

Számomra ez egy borzalom. Nagggyon nagyon puha és erős a szín, rátapad a szemöldök szálaimra és borzalmasan ronda ősemben szemöldököm lesz a procedúra végére. Most szemceruzának hasznalom, úgy egy fokkal jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 7.

Pöti

2019. december 26.

Elfogyott a kedvenc Catrice szemöldökceruzám és a Rossmannban se találtam belőle. Ez volt a legszimpatikusabb az ott kaphatók közül. Kézfejen még úgy ahogy elment a színe, de már ott is éreztem, hogy elég puha. Hát, otthon beigazolódott a gyanúm, hogy mi ketten nem leszünk barátok. Két használat után már totálisan lekopott a hegye.. Nagyon puha, a szemöldök szálaimra szinte rátapadt, nagyon csúnya volt az eredmény..
Update: jöttem felhúzni a csillagokat, mert valahogy összeszoktunk, persze még mindig túl puha, de nap végére a helyén maradt és a színével is megbarátkozott már a szemem, csak módjával kell adagolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 26.

Fzks

2019. május 5.

Direkt azért esett erre a választásom, mert puha a feje és nem koptatja ki a szemöldökömet, dehát nem sokra megyek vele, mert a saját szemöldökömet összecsomósítja, elmázgálódik és irdatlan pocsék színe van. Kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 5.

annaavarga

2019. március 5.

Csak ezt használom, a legjobb szemöldök ceruza, egyetlen hibája van, hogy nagyon gyorsan fogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

Petronellka

2019. január 20.

Volt egy megszokott szemoldokceruzam, amit már másodjára újra vettem. Elfogyott és gyorsfuttaban beszaladtam a drogeriaba és ezt kaptam le. Gondolván, hogy majd csak jó lesz, mi bajom lehetne. Kiprobaltam a kezemen. Szép szín, világos árnyalat. Huuu.. Másnap felkentem.. És hát. Borzalmas. Sötét is, mázgás is, lágy is, szemoldokomet is össze csomozza.. Szerintem kidobom vagy oda adom valakinek, aki talán tudja értékelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 20.

hjh666

2018. augusztus 30.

Betegség miatt sajnos kipotyogott a szemöldököm, nagyon gyér kis vékonyka. Mindig tervbe van hogy szemöldöktetoválás, de csak tervbe...így rendszeresen szemöldökceruzát használok, évek alatt megtanultam szép ívesen megrajzolni úgy, hogy avatatlan szemnek fel sem tűnik hogy nem az enyém...... Bejártam több drogériát, és amit használok sehol nem találtam, így hát erre (plusz két másikra) esett a választásom, gondoltam próbáljuk ki. Rettentő puha a ceruza, kicsit jobban rányomom besötétedik a vonal még jobban, a legvilágosabb színből simán lehet pár mozdulattal jó erős sötétbarnát kreálni, aki csak kiigazít, szépít, feljavít vele annak tökéletes, de aki művészi szintre vágyik egy egész szemöldök megrajzolásával arra ez alkalmatlan (arra ott a Rimmel) Csak tudnám mitől Express? Színe szép, a világos árnyalat még egy sötétbarnán is működhet, jó erős a színe.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Mystique

2018. augusztus 4.

Igazából az elején aggódtam, mivel ki gondolná, hogy két árnyalat közül az egyik tényleg ennyire illik a hajszínéhez? Kellemesen csalódtam a termékben a negatív visszajelzések ellenére. Az én tapasztalataimmal összehasonlítva érthetetlen, miért van ennyire lepontozva. A sötétebb árnyalatot szereztem be, igazán megszerettem már az első használatkor. Nem igazán szép az alakja a szemöldökömnek, mivel csak én igazítottam ki, ám a ceruza segítségével meglepően szépre sikerült megcsinálnom a mindennapi sminkem. Semmi gondom nem adódott a tartósságát illetően sem. Ennyiért igazán megéri. Valószínűleg újra fogom venni. Ráadásul a másik végén lévő fésűcske is nagy segítség a kusza szálak megigazításában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 4.

alexandraporcelain

2018. június 25.

Amikor az ember vesz egy világos/közép barna színű szemöldök ceruzát, akkor egyáltalán nem arra számít, hogy kap egy sötét, vöröses barnás színt. A színe rémes, ráadásul annyira puha, mintha rúzzsal szinezném a szemöldököm. Egyáltalán nem lehet vele precízen dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 25.

vrgdo1991

2018. május 29.

Ez az egy termék, ami eddig "nem jött be". Számomra túl puha, és krémes, ezért nekem maceráns volt a használata. Nagyon sajnáltam, mert eddig nem csalódtam a márkában. A színe viszont szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

radioaktiva

2018. április 28.

Egészen jó kis cucc ez. Egyedül a színekkel van gondom, a legvilágosabb is picit sötét nekem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 28.