p2

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: francais, Módosítva: 2019. április 10.

Lelőhely:   Rossmann

Intenzív fémes szemhéjfesték gélből porrá alakuló formulával, amit könnyű alkalmazni és ujjal eldolgozni.

4 árnyalatban kapható

lenizsu

2019. február 17.

050-es árnyalatban vettem meg, impulzus vásárlás volt. Sokáig nézegettem, és arra gondoltam, hogy ezt miért vettem meg. Hetekig néztem, aztán vettem egy mély levegőt, és kinyitottam. Az első tapintásra abszolút selymes, krémes érzés volt az ujjaimon. Meg sem mertem nézni, milyen belenyúlás után az ujjam, csak húztam egy csíkot az alkaromon. Aztán tátott szájjal bámultm az eredményt sokáig. A legpigmentáltabb, legsokoldalúbb, legtartósabb festék, amit valaha használtam (pedig van felső közép árkategóriás termékem is). Egyik nap primer nélkül vittem fel, és úgy is tartott egészen estig a szemhéjamon. Legszebben ujjal lehet felvinni, de nekem ecsettel is hozza azt a színt a szemhéjamon, amit a tégelyben látok. Gyakran használom tusként, úgy is tökéletesen tart. Ha még kapható,biztosan megvásárolom több színben is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 17.

Albertina

2018. július 17.

Ez valami csoda! Ezt az árnyalatot vettem meg, ami a képen van. Össze volt dobálva egy kosárba a Rossmann-ban, a "turkálós" akciós holmik között. Potom 300 ft volt, de simán megéri a teljes árát is, annyira szép! Nagy kiszerelés, 5g, még élek elég lesz. :) Gyönyörű fénye van! Nem az a nagy csillámos fajta, hanem szép szaténfényű, intenzív. Könnyű eldolgozni, az eredmény csodás! Már bánom, hogy nem vettem több árnyalatot belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 17.

random

2018. március 27.

nekem a 050-es árnyalat van meg (ID 1386). gyönyörű, fényes rezes meleg szín, ami elképesztően szépen satírozható (még ecset sem kell hozzá, ujjal eldolgozva is olyan, mintha sminkes satírozgatta volna órákat), és abszolút nem hullik. az állaga por létére szinte krémes, ez az a fajta, ami soseb törik össze, ha mégis, akkor is simán összenyomkodható. swatcholtam a többi színt, azok is ugyanilyenek. a tartósságával is meg vagyok elégedve, bár én primerrel szoktam használni. abszolút jó vétel volt, főleg féláron (attól tartok kivonás alatt van).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.