p2

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: francais, Módosítva: 2018. január 4.

Lelőhely:   Rossmann

A mangó, kókusz és quinoa tartalmú, sokoldalú szempillaspirál lélegzetelállító volument és látványosan hosszú szempillákat kölcsönöz.

Ikresmami

2020. július 17.

Nekem nagyon bevált. Szép hosszú szempillákat csinál. Nem kenődik el nem ragad össze. Lár hpgy már drogériálban nem lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 17.

CrazyHairDontCare

2020. február 4.

Nekem nagyon nem jött be, kb talán ez a legrosszabb szempillaspirál amit valaha használtam szerintem. A tubusban amit vettem már akkor alig volt termék, mikor először használtam. Nekem bármit próbálok vele szuper ragacsos, szemcsés és a tetejébe annyira pereg, hogy applikáció után pár órával kb már olyan mintha nem is tettem volna fel. Amúgy a színe sem eléggé sötét számomra, kb olyan mint a szempilláim alapárnyalata.
Az applikátorral sem vagyok teljesen megelégedve, bár lehet, hogy csak azért, mert mostanában a ducibb applikátorokhoz szoktam hozzá, szerintem egy másik terméket sokkal jobban fel tudna vinni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 4.

HeKa

2019. október 7.

Nagyon szeretem ezt a szempillaspirált! Szétválaszt, hosszabbít és dúsít, biztosan újra fogom venni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 7.