p2

Ár:   €3.5   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2016. március 17.

Ár:   €3.5
Lelőhely:   Rossmann

Dúsító szempillaspirál kollagénnel.

kicsispenot

2019. február 6.

Nagyon szep pillakat csinal, hosszuak, fenyesek, semmi muszempilla hatás. Nagyon szep mely fekete szine van. Aki a termeszetes hatasra torekszik, annak a legjobb valasztas lehet. Egy negativum, hogy konnyen pereg, ha az ember megizzad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 6.

Lynde02

2018. augusztus 8.

Pénzkidobás volt..
Nagyon csomósítja a pilláimat, és rosszabbul nézek ki benne, mintha egyaltalan nem is lenne rajtam semmi spirál..
Viszont elég tartós, és nekem nem potyogott

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Pénzkidobás volt..
Viszont elég tartós, és nekem nem potyogott

Betti8993

2018. március 11.

Nekem nem igazán vált be. Nem választja szét szépen a szempilláimat, inkább összeállnak tőle. Arról nem is beszélve, hogy felvitelkor ha nem vagyok nagyon óvatos, akkor összemaszatolja a szemhéjamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 11.

MrkAnita

2018. január 14.

Sajnos óriási csalódás, pedig annyira szerettem volna szeretni, adtam neki több esélyt is, de hiába!
Imádom a márka körömlakkjait, gondoltam kipróbálok tőlük mást is. Nem nagyon kellett győzködnöm magam mert a csomagolás szinte egyből elcsábított ahogy megláttam. Hát..., ez nem jött be...
Egyébként nagyon jó kialakítású a spirál, könnyű vele dolgozni, de még 2 rétegben is csak nagy jóindulattal lehet azt mondani, hogy csinál valamit, inkább olyasmi hatás, mint amikor tartós festékkel van festve a pilla, leszámítva, hogy ez keményre szárad.
Cserébe legalább hihetetlenül könnyű leszedni annak ellenére, hogy amíg fent van szépen tarja magát, a helyén marad, egyáltalán nem maszatolódik, de hát szerintem legtöbben nem azért veszünk sminkterméket, hogy este majd könnyű legyen lemosni.
Ebben az árkategóriában vannak ezerszer jobb spirálok is, sajnos csak 2 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 14.

Roxi1d

2017. augusztus 23.

Olyan mintha műszempilláim lennének. Egyszer kell felvinni, nem csomósodik, gyönyörűen szétválasztja a pillákat és dúsít is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 23.