p2

Ár:   €3.25   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: piperepozitív, Módosítva: 2013. november 7.

Ár:   €3.25
Lelőhely:   Rossmann

SzL

2018. november 15.

220 Exotic Fiji árnyalata van meg, ami egy enyhe nude rózsaszín szín.
Tökéletes puhaságú, nagyon jó a tartóssága, jó a tapadása. Nagyon szeretem az alsó vízvonalon szépen kinyitja a tekintetemet.
Sokáig elég és ár/érték arányban szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 15.

220 Exotic Fiji árnyalata van meg, ami egy enyhe nude rózsaszín szín.
Sokáig elég és ár/érték arányban szuper.

Candy21

2018. május 17.

A legjobb szemceruza amit valaha próbáltam egész nap a helyén marad meg se moccan. Nagyon szép pigmentálta színe. Elég jó a színválaszték biztos be fogok még belőle szerezni több árnyalatot is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 17.

Stenico

2018. március 21.

Csatlakozom az előtte szólókhoz: pont megfelelően puha, jól tapad, tartós, kiadós és az ár/érték aránya verhetetlen (1,95€). Simán lekörözi a régebben nagy becsben tartott Lancome ceruzáimat. A Great Britain árnyalattal indítottam, de biztosan csatlakozni fog hozzá még pár másik szín is. 5+*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 21.

anna21

2016. október 23.

Sötétbarna színben vásároltam meg, kellően puha,jól lehet satírozni, a kis szivacsos végét is jól lehet használni és még tartós is. Idevele a többi színnel is :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 23.

tonic

2016. április 2.

Én kifejezetten szeretem,főleg mert egy nagyon szép padlizsános-bordós nem is tudom milyen színben van meg. Az árához képest meglehetősen jó termék szép színekkel,valószínűleg ezért is nem forgalmazzák itthon. (én is Németországban vettem)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 2.

Tunderviragos

2015. július 13.

Ők még a legjobb szemceruzáim, van egy 110 Devine Ireland, egy fekete es egy szürkém, de a kék olyan szép paszteles a szememen. Puha a hegyük, szép színük van, a fekete nagyon jó koromfekete, de ha gyorsan is fogy, mert van amikor ő a mindennapos ceruzám. Ajánlom mindenkinek olyan 1,95 euroert vettem dmben, fenntebb 3,95ot irtam, megneztem mert van ujsagom, a termekeikrol.:-) ezzel a ceruzával sikerült eddig a legszebb füstös szemet készíteni, mert a masik vegen talalható szivacs nagyon praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 13.

Tvylvis

2014. január 12.

Nagyon szeretem ezeket a szemceruzákat, elég sok színt összegyűjtögettem az évek során.Könnyen kenhető, elég tartós, változatos színekben kapható, és egyáltalán nem drága (2 EUR körül van az ára Németországban). Igazán behozhatná ezt a vonalat a DM Magyarországra is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 12.