p2

Ár:   1249 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sz10, Módosítva: 2019. április 9.

Lelőhely:   Rossmann

Mély fekete, folyékony, gyorsanszáradó, vízálló, maszatolódás mentes szemhéjtus. Akár 12 órán át tartó hatás.

Szemészeti szempontból megerősítették. Alkalmas a kontaktlencse viselők számára is.

2019. augusztus 30.

Egy rövid idő után pereg le darabokban a filc része. Ettől függetlenül pici aranyos tusvonal könnyen kivitelezhető vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

sz10

2019. május 15.

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Mikor leteszteltem olyan szép vonala volt. A színe halvány és alig lehet vele tusvonalat húzni. A táskámban akartam tartani, hátha hirtelen kell valahová, de nagy csalódás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

stripedpanda

2019. május 2.

Magic.. igen, varázslatos, hogy egy fél tusvonalat sem lehet vele meghúzni és már használhatatlan is. kb 5 mm-t szépen fogott, teljesen belelkesedtem.. és ennyi volt :D Nem számítottam tőle semmi komoly dologra ennyi pénzért, egy alkalmat kellett volna kibírnia, de sajnos nem jött össze, el sem jutott addig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 2.