p2

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NUMB, Módosítva: 2018. április 25.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

Argánolajat tartalmazó folyékony ajakrúzs, háromféle izgalmas hatással: akár extrém matt, extravagáns króm finish vagy divatosan szikrázó, a folyékony rúzs formulája meggyőző az erőteljes színekkel és kellemes viselettel. Akár 8 órán át tart.

9 árnyalatban kapható

Lila/rózsaszín matt szájfények
Ár: 3500 , Eladó: andian
Állapot: pár alkalommal próbált, Helyszín: Fót, fizetés: személyes átvétel/posta

Petalodirosa

2021. október 19.

Akciósan vettem meg, pozitívan csalódtam benne, mert tartós és szép krómos a végeredmény. Nem vettem észre, hogy kiszárítaná az ajkaimat. tökéletesen meg vagyok elégedve vele, nagyon szeretem. És tényleg nagyon olcsó volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. október 19.

skin

2021. január 22.

300 Ft-ért vettem . Csak a színe miatt ami egy rózsaszínbe hajló barnás árnyalat irizál is. Nagyon szép én nem tudok más márkától ilyen színt mondani.De szárít és kopik belülről.
Nos azon kívül hogy élek-halok a színéért más pozitívuma nincs. Vagyis még egy kattintással záródik a teteje . Az árát megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. január 22.

misshkitty701

2020. november 20.

4 árnyalatban van meg, akciósan vettem kb. 400-500ft-ért. Teljesen megszáradnak, csillognak, kicsit szárítják a számat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 20.

Dorci1213

2020. május 1.

Vegyes érzéseim vannak ezzel a termékkel kapcsolatban. A színe szép erőteljes, az állaga jó, egy rétegben szépen fed. DE! Ha két rétegben szeretném felvinni akkor a második visszaszedi az alatta lévőt és kicsi csomók keletkeznek. Illetve ivásnál a száj belső részéről nagyon gyorsan lejön. Így inkább olyan eseményre tenném fel ahol se inni se enni nem kell. Akkor tökéletesen tartós. Egyébként meg felejthető.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 1.

Pöti

2020. március 4.

Tegnapi mellényúlásom. Először azt hittem, hogy csak ára miatt, mert az állványon 700 Ft-nak láttam, de lehet, hogy rossz cetlit néztem :( Szóval 1600 Ft lett végül. A színe nagyon eszméletlenül tetszik, a kedvenc rúzsom színe nagyon hasonló (MAC Mehr). Az illata már annyira nem, de kifejezetten büdösnek nem nevezném, ez a Bourjois folyékony rúzsához képest rózsaillatú. A következő döbbenet, hogy ez matt. De nagyon matt (070-es árnyalat). Azt hittem, hogy ez egy szájfény, ebből látszik, hogy tényleg random vásárlás volt. Szájfényt akartam, nem folyékony rúzst :( Az állaga kifejezetten híg, ami tetszik. Aztán rám kötött. Nyomot alig hagy, viszont valóban kopik és tényleg belülről. Ha kicsit többet kenek fel, akkor darabos is tud lenni. Engem szárít. De a színe szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 4.

Vancsa

2019. március 6.

Nagyon szeretem a matt rúzsokat. A színe miatt esett erre végül a választásom (070). Felkenés után pont jól szárad meg, még korrigálható ha nem úgy sikerül ahogy szerettem volna. Az illatát észre sem vettem volna, ha nem olvasom el az előttem írók véleményét, tényleg nem a legjobb... :D Bár én alapjáraton nem vagyok oda az agyon illatosított dekorkozmetikumokért , tehát nekem ez az utolsó szempont. Evés után belülről kezd el lekopni, néha darabokban ami elég zavaró (ezért vonok le egy csillagot), körvonala akár estig fent marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 6.

ferenczifanni

2019. január 8.

Sokféle folyékony rúzst próbáltam már, voltak köztük nagyon rosszak és kiemelkedően jók is, ez a rúzs utóbbi kategóriába esik. Rettentően jó az állaga, pigmentált, az applikátort különösen szeretem, pont kézre áll nekem. Színválasztékot lehetne bővíteni szerintem, illetve tök nagy pozitívum, hogy nincs benne parfüm, de borzasztóan büdös, ami szerencsére hamar elillan, de ezzel is lehetne valami kezdeni:) Tartóssága közepes szerintem, én hiába próbáltam lehelet vékony második réteget felapplikálni, nem nézett ki szépen. Cruelty-free, árban okés, 5 csillag :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 8.

FloraFeher

2018. december 26.

Teljesen random vettem meg, nem is számítottam tőle olyan sokra. Viszont annál kellemesebbet csalódtam. Szépen fed, egyáltalán nem szárítja az ajkaimat, nem mászkál el. Több vacsorán és ebéden teszteltem már,belülről kezd el kopni, de egészen jól bírja a strapát. Tényleg fura szaga van,de gyorsan elillan. Tuti újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 26.

Ygritte

2018. november 26.

A szín és a fedés tökéletes,nem szárítja ki a szám brutálisan ha egész nap rajtam van,jol bírja a strapát DE borzaszto illata van,szerencsére gyorsan elillan de bruh. Ennek ellenére a formula miatt megadom az 5 csillagot

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

carmenxo

2018. augusztus 2.

A csupa 5 csillag miatt vettem meg, nálam egyáltalán nem teljesített jól. Eddig egy colourpop mattot használtam ami árban alig 300ftal drágább ennél de fényévekkel jobb minőség. Nagyon szép színek vannak belőle de sajnos ez iszonyat gyenge. Egy órát se bírt ki, belülről kezdett kopni és eleve nem szárad meg úgy mint ahogy kéne, mattnak matt de a legkisebb érintésre is nyomot hagy. Nap végén egy zsepivel nyomtalanul le tudtam törölni, ehhez képest a colourpopot úgy kell lesikálni sminklemosóval... Aki tartós matt rúzst keres annak ez felejtős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag