p2

Ár:   €3.25   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dodikah, Módosítva: 2016. április 11.

Ár:   €3.25
Lelőhely:   Rossmann

Tartós, vízálló szemöldökfilc

3 árnyalatban kapható

dodikah

2016. március 26.

Imádom, mindennél jobban. Próbáltam már száz fajtát, ez az aminek a színe tökéletes. Kicsit szürkébb mint pl.: a Catrice, így a természetes barna lányoknak szerintem szuper. 4 Hónapja használom, és még fog! Az ecsete nekem tökéletes, az ára is . és nehezen kopik le. Kár, hogy nálunk nem kapható ez a szuper márka

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 26.