p2

Ár:   899 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   1,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Andzsella, Módosítva: 2018. február 28.

Kiszerelés:   1,2 g
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

Az ajakceruza tartós, intenzív színt ad az ajkaknak, azokat tökéletesen kiemelve. Praktikus ecsettel ellátott. Vízálló.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

cshrs

2021. augusztus 23.

Igaz keveset használtam (pedig már pár éve megvan nekem), de azt kitapasztaltam, hogy egész tartós, könnyű felvinni és nagyon jó puha a ceruza.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 23.

Andzsella

2018. február 12.

Olcsó, jobban tetszik a színe, mint a maybellines Lady Red ajakrúzsomnak és egész tartós van majdnem annyira jó, mint az a rúzs, kicsit krémes, de nem annyira, mint a rimmeles ajakceruzám, könnyen faragható. A rúzsecset annyira nem jött be, de az nem érdekelt eleve, szóval 5 csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.