p2

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Glow, az összetevőket feltöltötte: Balogh Tímea, Módosítva: 2018. június 19.

Lelőhely:   Rossmann

A stílusos 'strobing' highlighter ragyogóvá teszi a bőrt, és tökéletesen kiemeli az arc bizonyos területeit, pl. az arccsontot, az orr- és állcsontot. Hosszan tart.

pacsalia

2020. július 17.

első benyomásként annyit tudok írni róla, hogy nagyon szép színe van, szép csillogó de nem túlzóan, és a világosabb árnyalat tökéletesen jó még napbarnított bőrre is. tartós is :) pedig zsíros a bőröm...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 17.

ClaryFray

2018. július 11.

Ez valami kis csoda. Kezdem furán érezni magam, hogy agyon dicsérem a márka minden termékét, de tényleg olyan minőségűek amiket nem gondoltam volna hogy drogériában lehet találni.
Nekem a világosabb árnyalat van meg, ami egy iszonyat pigmentált világos pezsgős szín. Apró pici csillámok vannak benne, amit ha felkenünk gyönyörű ragyogást ad és nem darabos csillámpónis hatást. Nagyon könnyű eldolgozni, én egy nagyobb blend ecsettel szoktam. És fennt marad ameddig nem mosod le. Szóval nem tudok rosszat mondani:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 11.

Glow

2018. április 28.

Gyönyörű ragyogást ad! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 28.

Gyönyörű ragyogást ad! :)

Emolliensek: Paraffin
Fényvédők: Titanium Dioxide