Pacifica

Ár:   $32   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   22 g   Bőrtípus:   Kombinált

A krémet feltöltötte: Myrtle, Módosítva: 2016. szeptember 20.

Ár:   $32
Bőrtípus:   Kombinált

A paletta 3 highlightert, egy pirosítót, egy bronzosítót és 6  szemhéjpúdert tartalmaz.

• Szemhéjpúder árnyalatok: Neptune, Glow, Treasure, Coral, Mermaid Aqua, Sandalwood
  • Pirosító/bronzosító: Flushed, Bronzed
  • Highlighter árnyalatok: Gold Dust, Island Rose, Pink Opal

A termék vegán, erőszakmentes, nem tesztelték állatokon,mesterséges színezéket, parabént és petrolátumokat nem tartalmaz. A doboza újrahasznosítható papírból készült.

Myrtle

2016. szeptember 20.

Csodaszép csomagolásba rejtett színes-illatos vegán csodapaletta, alig vártam, hogy az enyém legyen. Minden megvan benne egy jó kis vegyszermentes sminkhez, nagyon kompakt és praktikus. Szögezzük le, hogy vegán cuccok, így eleve hátránnyal indulnak a tartósság területén,viszont ennek ellenére sem kell miattuk szégyenkezni. :) Kezdem a szemhéjpúderekkel: sosem gondoltam, hogy hat színből ennyiféle sminket ki lehet hozni, de ha jól párosítjuk, a natúrtól a Barbie-stílusún át, a nappalig és esti színkombinációkig mindent meg lehet valósítani egy kis fantáziával. Személyes kedvencem a Neptune és a Treasure, ezeket találtam a legtartósabbaknak, és eleve imádom az arany szemhéjpúdereket. Nagyon jól pigmentáltak, de nem egyformán tartósak, a Mermaid Aqua és a Coral jobban kopik, a többi egész nap bírta. A pirosítója naaagyon pigmentál, iszonyú óvatosan viszem fel, leheletnyi elég belőle. A bronzosító közepesen világos, kevéssé csillámos, egészséges színű, ezt én kicsit keményebb állagúnak találtam, jobban oda kell nyomni az ecsetet. És a kis kedvenceim, a 3 highlighter! A Goldot használom legtöbbet, ez illik leginkább a bőröm árnyalatához. Az illatuk nagyon finom kókuszos sütiillat az állaguk nagyon krémes és könnyen eldolgozható, tartósságuk közepes, mindamellett nem okoznak csalódást. Nem mondom, hogy csodaszer, de megérdemli az öt csillagot, mert sosem volt még ilyen jó kis természetes összetevőjű palettám. Abszolút hiánypótló termék, bár eredeti árán nagyon drága, ellenben ha belegondolunk, hogy külön-külön is kiadunk több ezer forintot egy pirosítóért vagy szemhéjpúderért, megfontolandó... A csomagolás nagyon szép, igényes,dizájnos, az illata kellemes, bőrbarát, erőszakmentes, és praktikus. Mióta megvan, csak ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 20.