Paco Rabanne

Ár:   11 110 Ft   Kategória:   Arcápolók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lenochka, Módosítva: 2019. november 29.

Ár:   11 110 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Arcápolók
Bőrtípus:   Normál

"A férfiak számára készült Paco Rabanne 1 Million borotválkozás utáni balzsam kiegészíti az azonos sorozatba tartozó illatokat. Nem csak gyönyörűen megnyugtatja, de finommá, üdévé és illatossá is teszi a borotválkozás után irritált bőrt."

Ár: 5000 ft foxpost az árban , Eladó: isabelle007
Állapot: Új,bontatlan, Helyszín: Szeged, fizetés: Fizetés után küldöm foxposttal