Paco Rabanne

Ár:   13 050 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2015. február 6.

Ár:   13 050 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatösszetevők: áfonya, rózsaszín bors, tamarindusz, ibolya, rózsa, kókusz, pacsuli, vanília, massoia fa

Paco Rabanne Black XS Be A Legend TESZTER
Ár: 7000 Ft , Eladó: dodom23
Állapot: 80 / kb. 60 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, Foxpost
Ár: Eladó/Csere , Eladó: Babaeni
Állapot: 80/70 ml, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után Postán maradóra
nyuszo

2018. július 17.

Délelőtt fújtam magamra kíváncsiságból.....nem dobtam el magam egyből, de nem is volt kellemetlen.....sőt, kellemes viselni, egyfajta pozitív aurát von a viselője köré, finom, nőies, nem nyomulós….

Mikor hazaértem, megkérdeztem a fiam... azt mondta RETRO, olyan '90-es évek....
nekem tetszik, van hangulata.....
még tesztelgetem....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 17.

Mikor hazaértem, megkérdeztem a fiam... azt mondta RETRO, olyan '90-es évek....
nekem tetszik, van hangulata.....
még tesztelgetem....

Cintia04

2017. november 26.

A sima Black Xs-s parfümöt nem igazán szerettem meg mert mire bármi értékelhetőt tudtam volna róla mondani eltűnt rólam. Így én őt szépen el is felejtettem! Aztán jó sok időre rá lett alkalmam őt is megismerni! Nos nincs hű meg ha! Ez szimplán csak egy finom, krémes, üde rózsa egy kis piros gyümölcsös édességgel ami nem rossz sőt vonzza is a kis orrocskákat mert azért mégsem olyan unalmas mert az az oud érződik persze nem orrba vágóan de van belőle ott valami főleg leszáradásnál lehet érezni! Mégis puha, selymes lesz ez a rózsa ahogy átalakul a végére. Fincsi, nincs vele semmi baj vannak nála sokkal de sokkal pocsékabb illatok ebben a kategóriában! Nekem néha jól esnek ezek a "nem túl komplikált" illatok! Nem tudom az égbe emelni mert persze vannak sokkal jobban összerakott illatok mint ő...de rosszat sem! Kicsit dögös, kicsit bájos, csajos is nőies is! Nekem az a korszakom jut eszembe mikor 15-18 évesen azt hittem, hogy ismerem a világot egy kis lázadás, rock zene, vagányság, buli, pasik mi egy más de mégis gyerekek voltunk még akiknek fogalmuk sem volt mi az, hogy nagybetűs élet! Na ő nekem ezt hozza! Jó néha visszagondolni ezekre a kis emlékekre. Hasonló illatokat preferáltam akkoriban! :) Ja és egész tartós is!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

klau810614

2017. szeptember 15.

Az anya illat is finom de ez valahogy még jobb 😊 Nem szeretem a rózsát de ebben olyan finom krémes ...mmmm az üvege meg nagyon menő szerintem !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

Burya

2016. december 2.

Számomra ez a parfüm az év meglepetése. A sima Black XS nagyon tetszett kifújáskor, de később nagyon édes, "olcsó nő" illat lett, majd hamar el is illant az egész, így aztán egy púderrózsaszín üvegbe zárt szintén EDT változattól nem sok jót reméltem, de végül győzött a kíváncsiság és kipróbáltam... Ez egy csodálatos illat!! Összetettebb, karakteresebb, mint a Black XS, és az anyaillattal ellentétben, ami idővel elveszti a fanyar gyümölcsösségét és édesre vált, ez végig megőrzi különleges, friss illatát, csak a vége felé hajlik finom púderillatba. Abszolút felfedezhető benne a Black XS is, de ugyanakkor nem lesz émelyítően édes, és EDT ellenére nagyon tartós, két nap után is érzem, pedig csak egyet fújtam belőle. Nem lesz ebből nagy szerelem, de el kell ismernem, hogy ez egy igen jól sikerült illat.

UPDATE:
Hetekig visszajártam a parfümériákba, csak hogy újra és újra kifújjam a csuklómra. Végül hirtelen felindulásból megrendeltem. Úgy bontottam ki a csomagot, mint egy ötéves gyerek a karácsonyi ajándékot. Nem akartam elkapkodni, lefekvés előtt kifújtam a csuklómra, hogy ezzel az illattal aludjak el. Aztán valami megváltozott. Hirtelen megundorodtam tőle, nagyon töménynek éreztem, el is szaladtam lemosni. Szappan, dörzsi szivacs, víz, még több szappan. De nem tűnt el. Már azt hittem sosem szabadulok meg tőle, végül a maradékra ráfújtam a signature illatomat (Trésor Midnight Rose), az elég erős volt ahhoz, hogy nagyjából elnyomja és meg is nyugtatott annyira, hogy el tudtam aludni vele. Másnap felraktam ide az eladók közé. Nem tudom, mi történt, mert tényleg hetekig oda voltam érte, de most ugyanazt a dolgot érzem a L'Excés-ben is, úgyhogy pár fújás hiánnyal az is eladó. Kérlek, szabadítsatok meg tőle! :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 2.

UPDATE:

Sophieka

2016. április 22.

Egy vagány rózsa! Ez jut róla az eszembe... :) Az oud jellegét csak később, leszáradáskor érzem és akkor már lággyá és varázsossá szelídül. Talán úgy érzékeltethetném, mikor egy dögös és vagány hő később hölggyé szelídül. Még mindig dögös, de ezt már nem akarattal teszi, hanem a lényéből sugrázza és izgalmasan lágyan... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 22.

aidanne

2016. február 28.

Eloszor is: dobbenten allok a mogottem irt velemenyek miatt! Ez az illat egy varazslatos, isteni finomsagos csoda! Bovebben: elso illatolaskor ill kifujaskor megadja nagat egy egy csodalatos feher rozsacsokor all az nozink elott, az oud egy minimalis mennyisegben van jelen, pont annyira, hogy ezt a csodalatos isteni fonom rozsaillatot meg magasabbra emelje! Mesebe illo alkotas. Kesobb elojon dogos enje de lesillapodaskor a puderes rozsas vanilias poma jon elo, lenyugszik elcsendesul s vegul ott marad tartosan,finoman a boron. Egy gyonyoruen meghintett alkotas ez keremszepen!
Ui: aki nem szereti a kokuszt, ne feljen tole semennyire nem erezheto ki

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 28.

Ui: aki nem szereti a kokuszt, ne feljen tole semennyire nem erezheto ki

nyarigabi

2016. február 23.

Nem rossz, de nem is hűha. Nekem felejthető. Valóban rózsás, púderes is, de ebben a kategóriában vannak jobbak- ez az, ami az összes többi PR illatról is elmondható.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 23.

dodom23

2015. október 21.

Egy illatvadászat alkalmával utolsóként fújtam magamra, mikor már épp eluntam magam a sok béna gucci meg jellegtelen givenchy parfüm után. Egész hazaúton csak a kézfejem szagolgattam, nekem kifejezetten erős volt. Valami hihetetlen balzsamos egyensúly van benne. Valószínűleg nem működik mindenki kémiájával - vannak ilyen parfümök, ki kell próbálni. Az én bőrömön vaníliás púderes puhaság, én imádom. Az eredeti black xst nem ismerem, lehet ezért vagyok elfogult vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 21.

makeupmaniac

2015. október 14.

Nem tudom ezt árulják-e még egyáltalán, miután felfújtam hosszasan kellett szagolgatnom a kezemet hogy érezzek egyáltalán valamit , Black xs minden intenzitástól megfosztva, az üveg legalább kinéz valahogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 14.

egyedszilvi

2015. szeptember 27.

Megillatoltam Mullerben a minap...szeretek 2 illatot tőlük..de Őt sajnos sem a papircsikon..sem a csuklomon nem éreztem fél óra múltán,igy még irni sem tudok róla,tetszik vagy sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 27.