Paco Rabanne

Ár:   15 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Málni, Módosítva: 2015. február 27.

Ár:   15 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Paco Rabanne 2014-es új alkotása, a legendás rock ikon inspirálta Black XS Be a Legend Iggy Pop.

Illatjegyek: citrom, fahéj, méz, narancsvirág, bőr, kapribogyó olaj, labdanum

Az orr: Fabrice Pellegrin

Paco Rabanne Black XS Be A Legend Iggy Pop fújósok
Ár: 950 Ft, 1400 Ft, 2200 Ft - Min. 3 db fújóstól -10% a jelzett árakból , Eladó: Lapo

Lapo

2020. október 17.

Mint amikor egy Sex Pistols koncertről éppen leszakadt punk, ócska sörrel a kezében megérkezik egy dress code-al jelzett, előkelő eseményre ahol Moet pezsgőt osztogatnak kristálypohárban.. nagyjából ezt éreztem, mikor a többi parfümöm közé helyzetem ezt a darabot :D Szerintem a többiek még most sem értik a helyzetet, de ez a parfüm is inkább fintorog mintsem hogy, próbálna (esélye sincs) beilleszkedni.. van "némi" ellentét a két tábor között..
Citromos méz illat némi bőrös akkorddal, hát.. nem túl finomkodó formában.. Ha érzel magadban némi devianciát feltétlen próbáld ki (5*), ellenkező esetben messziről kerüld el (1*)..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 17.