Best of Beauty 2019

Paco Rabanne

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. augusztus 9.

Lelőhely:   parfümériák, online

Fejjegyek: neroli, keserű narancs,

Szívjegyek: őszibarack, datura, rózsa,

Alapjegyek: vanília, ámbra.

Luna1024

2018. január 23.

Nem akartam a 300. véleményemet rá pazarolni, de a kedvenceimről még fogalmaznom kell a gondolataimat, ezen meg gyorsan túl akartam esni, hát így történt, hogy itt vagyok... :D Fújós mintácskám van belőle, kb. 2 ml, melyet egy kedves Hölgytől vásároltam pár hónapja, de eddig váratott magára a kipróbálása. Most mit mondjak...? Jobb volt a boldog tudatlanság... :D :( Engem is kicsinált sajnos, csakúgy, mint a12smuk-t. Én valamiért olyasféle szőlősségre számítottam, mint amilyen az Alien volt a bőrömön akkor, amikor még nem működött rajtam (mert amikor működött, akkor egészen más illatot produkált, kicsit sem szőlőset!), de amit kaptam, az valami iszonyatos műanyag, szintetikus szag. Szőlős illatosított radír, vagy nem tudom... Sokat gondolkodtam, mihez tudnám Nektek hasonlítani, de egyszerűen annyira művi, annyira természetellenes illata van, hogy képtelen vagyok bármivel is hasonlóságot felfedezni, ami élő és igazi... Szőlős, ez biztos, kicsit "vizes" is, nagyon (értsd: NAGYON) picit édeskés, emellett talán a legszintetikusabb illat, amit valaha éreztem - és ez nem bók. :(
Csalódott vagyok, mert én a nevéből ítélve valami dögös, fülledt, vagány "rocker csajos" illatot vártam, mint amilyen a Black XS (azt szeretem), de ebben ha nagyítóval keresem, akkor sem lelem a "L'Aphrodisiaque" részt... Rajtam sajnos semmi csábító, semmi szexi nincs benne, és azt gyanítom, hogy a környezetem számára sem: nehezen tudom elképzelni, hogy bárki is vonzónak találna ettől illatozva, sőt nem csodálkoznék, ha szellőztetnének utánam - mert tömény ám, de még mennyire, és nagyon-nagyon tartós (ez mondjuk megér egy pontot)! Természetesen erősen bőrkémia-függő a dolog, szóval általánosításokba nem bocsátkoznék, de nekem mindenesetre nagy csalódás, és nincs semmiféle hiányérzetem, amiért kivonták a forgalomból...

Ha van olyan, akinek a véleményemmel nem vettem el teljesen a kedvét, annak jó hír lehet, hogy felteszem a fújósomat eladásra. :) Remélem, hogy olyan tulajdonoshoz kerül, akin jobban működik majd, mint rajtam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 23.

a12smuk

2016. február 26.

Nos, ez a szegény nálam nem szolgált rá a nevére......a hatás,amit kiváltott,maximum egy ütős fejfájás.Rettenetes keveréke a virágoknak és az őszibaracknak-ezeket véltem felismerni....Ráadásul rajtam valami rémes-keserű utóélettel.Ja és persze,mint minden, amit köszönöm nem kérek,szinte "belemarta" magát a bőrömbe......Engem büntet,sajnálom....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 26.

Timi8

2016. február 7.

Fantasztikusan finom!!! Édes nagyon és fekete mélység! DE! Nem az a 12 egy tucat! Ez más! Igazán jò!!! Dögös-csajos! KÉXŐLŐS :D Picit lehetne tartòsabb, mert csak az 1.kb.3òrában kellően intenzìv utána inkább bőrközeli. De ami igazán jò ugyebár abbòl keveset adnak :)
A fekete üveges illatok keresgélése folytatòdik! Ez nálam 5-ösre sikeredett! Kár, hogy limitált, mert a többi black xs-t én nem találom érdekesnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 7.

dandy

2016. január 28.

10 lm-s fújóst szereztem be itt...Nagyon erőteljesen kék szőlős illat, 2 óra múlva is, 4-6-8-10 óra múlva is, rajtam semmi más, lemoshatatlan, fejfájdító sajnos, ahogy a sima Black XS is nekem. :( Kár... remélhetőleg új gazdája jobban értékeli majd :) 2 csillag csak a tartóssága miatt, lerobbanthatatlan.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 28.

Aimet

2015. július 31.

ez az illat valami csodááááálatos :)! nagyon örülök hogy megvettem, tényleg kissé kékszőlős az illata, nem egy tucatillat az biztos! iszonyú tartós, ha reggel vele fújom be magam még este is érzem az eszméletlen jó illatát! egy nagyon kicsit érzem rajta a sima black xs illatát, de szerintem ez mérföldekkel jobb :)
(pedig a simát is igen szerettem).csakis 5 csillagot adhatok rá :)!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 31.

(pedig a simát is igen szerettem).csakis 5 csillagot adhatok rá :)!

egyedszilvi

2015. május 30.

Na,végre egy finom,nem tucat illat.Van benne egyéniség,édes is,gyümis is,tartós is.Nekem nagyon tetszik,4-5 óráig érezhető,Igaz illata nem változik,csak kissé tompul,de engem elvarázsolt.Lehet veszek is....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 30.

vanillacaramella.sweet

2015. április 28.

Rajtam elnehezülő, vagány illat lesz, nem tudok vele sajni azonosulni. Kifújósom eladó, feltettem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 28.

bellehercegno

2015. március 10.

Hmm....érdekes egy parfüm,meg kell hagyni :) Először csak mintám volt belőle és csalódottnak éreztem magamat,mert egy lehengerlő és nehéz illatot társítottam a névhez ;) De aztán nem hagyott nyugodni,szépen lassan elfogyott a minta,aztán jött helyette egy üveges kiszerelés :) Az előttem szólókhoz hasonlóan én is intenzíven a szőlőt érzem ki belőle.Rajtam iszonyat tartós,nem harsogó,de nem is tűnik el,finoman körülleng.Édes,de nem nehézkesen,nagyon jónak érzem benne az arányokat.Fiatalos,lendületes illat,az üveg és a csomagolás szerintem jól passzol hozzá :) Részemről 5 csillag,mert bár vannak nála tartalmasabb parfümök,de az egyediségét mindenképp értékelem és szeretem is! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 10.

kicsidodi

2014. július 17.

Ajándékba kaptam a parfűmöt, első szaglásra nem tetszett, túl nehéznek éreztem, de gondoltam téli parfűmnek jó lehet. A ruhámon teljesen kékszőlő illata van, ami ugyan nosztalgikus emlékeket ébresztett, de mégsem volt az igazi. A bőrmön viszont...imádom! Nyílván minden parfűm más és más különböző emberek illatával keveredve, nekem ez nagyon bejön! Így is inkább téli illat, főleg a vanília jön elő rajtam egy kis (jó értelemben) fanyar és fűszeres beütéssel. Igazán bódító, valódi afrodiziákum. Férfi megítélés szerint is. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 17.

regica

2014. április 13.

nagyon finom kék szőlő illatú és tartós is:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 13.

nagyon finom kék szőlő illatú és tartós is:)