Paco Rabanne

Ár:   13 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: HuAnita, Módosítva: 2018. december 11.

Ár:   13 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

2014-es limitált kiadás

Illatkategória: orientális-virágos

Fejjegyek: keserű narancs, narancsvirág, zsázsa

Szívjegyek: barack, maszlag, rózsa

Alapjegyek: borostyán, fekete vanília, mandragóra

Ár: 2800 ft ajánlott postán maradóként , Eladó: HuAnita
Állapot: 10 ml, Helyszín: Kistarcsa, fizetés: Előre utalás után küldöm ajánlott postán maradóként.
HuAnita

2019. május 3.

Egy keleti-virágos kompozíció. Mindennapi viseletre és különleges alkalmakra is. Limitált kiadású.
Vad, energikus, szexi, izgalmas és provokatív, szenvedélyes és bájos. Egy szó mint száz: kedvenc :)
Az üvege különleges és szép. Mivel nem őt rendeltem, de tévesen belőle kaptam egy példányt, először meglepődtem, de miután kipróbáltam úgy döntöttem, hogy marad. Sőt, kedvenc lesz :) Bátran ajánlom a vagányabb hölgyeknek kipróbálásra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 3.