Paco Rabanne

Ár:   13 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: HuAnita, Módosítva: 2020. május 13.

Ár:   13 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

2014-es limitált kiadás

Illatkategória: orientális-virágos

Fejjegyek: keserű narancs, narancsvirág, zsázsa

Szívjegyek: barack, maszlag, rózsa

Alapjegyek: borostyán, fekete vanília, mandragóra

✨🍇Paco Rabanne Black XS L'Excés Extreme
Ár: 2500 Ft / 4500 Ft + szállítás , Eladó: eheiszki
Állapot: 5 ml / 10 ml frissen fújva, Helyszín: Budapest - IX. kerület, fizetés: Fox, Posta, Fizetés csak utalással

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Meerienn

2021. augusztus 6.

Szerintem megosztó illat. Nekem egy vagány, pörgős, vad csaj jut róla eszembe bőrkabátban,egy szál cigarettával,akár egy motorral. A férjem szerint szimplán nagymamás. Egy kedves férfi ismerősömnek a 70es évek hölgyei jutottak eszébe tupírozott frizurával,válltömésekkel... Kinek mi :D Nekem tetszett felfújás után magamon,de a férjemnek nem és igazából nem is illik hozzám,így megváltam az üvegcsémtől.
Nem rossz az illat,de tudni kell viselni

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 6.

Nem rossz az illat,de tudni kell viselni

HuAnita

2019. május 3.

Egy keleti-virágos kompozíció. Mindennapi viseletre és különleges alkalmakra is. Limitált kiadású.
Vad, energikus, szexi, izgalmas és provokatív, szenvedélyes és bájos. Egy szó mint száz: kedvenc :)
Az üvege különleges és szép. Mivel nem őt rendeltem, de tévesen belőle kaptam egy példányt, először meglepődtem, de miután kipróbáltam úgy döntöttem, hogy marad. Sőt, kedvenc lesz :) Bátran ajánlom a vagányabb hölgyeknek kipróbálásra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 3.