Paco Rabanne

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Yubiri, Módosítva: 2016. szeptember 16.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Tusfürdők

Tusolózselé a Lady Million parfüm illatával

lenochka

2019. november 27.

Nagyon kellemes jó illatú tusfürdő eléggé fel tud habzani ami miatt nem is kell belőle nagyon sokat használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 27.

Yubiri

2017. október 14.

Először azt hittem testápoló.. természetesen akként is használtam először, csak csodálkoztam, hogy habzik.
Szóval magáról a tusolózseléről... : allergiát nem okozott, de abszolút nem kedveltem meg (a parfümöt sem szeretem). Az illatát nem éreztem a bőrömön fürdés után (lehet jobb is).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 14.