Paco Rabanne

Ár:   12800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 12800 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Laci, Módosítva: 2012. június 3.

Lelőhely:   parfümériák, online

Alajegy: tölgymoha

Ár: 12800 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
Málni

2018. augusztus 14.

Az illata nekem kifejezetten tetszik, friss, hideg, tiszta, mnapi munkába járós/irodai vagy saját szórakoztatásunkra otthoni illat, ami tökéletes is lehetne, de vele is problémám van, elég nagy, alig érzem a bőrömön fél óra múlva, inkább bőrhöz közeli, pont amit úgy utálok:( Számomra nem pasis, aminek örülök, mert vakon rendeltem, inkább az unisex kategóriába sorolnám:) Amik eszembe jutnak róla: Carven L'eau intense, szappanos-tisztaságillatú Prada parfik, BLV notte pour homme, Versace Eros csak nem annyira édes, inkább aromás, de uakkor púderesnek is érzem egy picit a bőrömön, viszont nem annyira szappanillatú, egy kis csavar van benne, amitől más lesz mint a többi eddig próbált illat. Habár egyáltalán nem édes számomra, azért némi feminin jelleget felfedezek benne...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

La-Fee

2014. november 7.

Ezt az illatot régóta ismerem igazi édesség, merész illatnak tarom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 7.

Ezt az illatot régóta ismerem igazi édesség, merész illatnak tarom.

Hunreeth

2014. november 6.

Laci! Hogy részben idézzek egy kicsit Liam Neeson-tól: "Nem tudom, hogy ki maga, de meg fogom találni.." A folytatás már nem vonatkozik Rád, foglaltassék aranyban a neved, és ússzál parfümökben. Legszívesebben ódákat zengenék most Rólad, hálám jeléül, hiába nem ismerlek.

Nagyon gyorsan hozzámnőtt ez a kis 100 ml-s szépség, minden nap csalogat, hogy őt fújjam, őt fújjam, de nem tehetem meg vele, nem süllyeszthetem a szürke hétköznapok szintjére. Ennek ellenére akárhányszor befújom magamat vele, mintha 180 fokos fordulatot vennék, természetesen pozitív értelemben. Már csak ezért is fogok több másik parfümöt venni ebben a hónapban, hogy Ő nehogy elfogyjon. Ha 21 évesen még nem is találtam meg a Nagy Őt lányok terén, azt hiszem, hogy a parfümök között megtaláltam.

Ebben a parfümben megvan az X, mindent tud, amit kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 6.

Ebben a parfümben megvan az X, mindent tud, amit kell.

Laci

2012. június 9.

Ez volt az első komolyabb illatom 16 évesen és az első, amit majdnem elhasználtam teljesen. Nem tudom, hogy miért mellőztem annyi ideig, de már csak úgy 5 ml lehet benne. Egy igazán csábító és figyelemfelkeltő illatról beszélünk az első órákban. Az ámrás, mentás indítás olyan, mint egy energiabomba, jól fejbevágja az embert, a tölgymoha is nagyon hamar szerephez jut, melytől kissé szúrós, már-már kekeckedő aroma jön létre, melyet szerencsére lágyít valamelyest a vetiver földes természetessége. Én speciel odavagyok ezért a Paco illatért, nemcsak azért mert imádom a lila színt, (amúgy ez egy nagyon mély és gazdag kékes lila, szerintem gyönyörű, ha átnézünk az üvegen) hanem, mert amellett, hogy energikus és frissítő, annyira csábító és nyugtató a leszáradása. Az ámbra nagyon jól teszi a dolgát és egy igazi éjszakai sármőrt varázsol a kezdeti harsány illatból. Nem egy bonyolult alkotás, de szerintem igazán merész és kellően szexi ahhoz, hogy jó sok bókot zsebeljünk be vele a hölgyektől, vagy az uraktól. ;-) Nálunk nem igazán ismert, legalábbis velem még nem jött szembe az utcán hasonló illat, senkin nem éreztem még soha magamon kívül, ami nem azt jelenti, hogy annyira rossz (tudom erre gondoltatok egyből :-P). Akinek fontos, hogy egyedi illata legyen, nem sajnálja rá a pénzt és szereti a kissé édes, fás illatokat az tegyen egy próbát vele. A tölgymoha miatt nem fog mindenkinek tetszeni, de higyjétek el, ami ezzel az illattal történik egy fújást követően az elkövetkezendő 10 órában, az csodás. Ha elfogy, újra fogom venni, áj lájk it! :-)
Update: A napokban jöttem rá, hogy hasonlít az illata Montale Red Vetyver-jéhez, ez talán egy kicsit édesebb, az pedig fásabb, nem annyira hivalkodó. Karakterében megegyezik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 9.

Illatanyagok: Parfum / Fragrance