Paco Rabanne

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Amanda, Módosítva: 2014. március 17.

Lelőhely:   parfümériák, online

Amanda

2014. március 10.

Limitált kiadás volt 2001 nyarán, Jacques Cavallier kémcsövéből. Le sem tagadhatná a nővérét, szóval aki az Ultraviolet-t szerette az a Metal Beach-csel is elégedett lesz. Ez egy frissebb, könnyebb illat, de tartósságát és hatósugarát tekintve méltó utódja a nagytestvérnek. Illatában a japán osmanthus és a gyömbér viszi a prímet, a vízi liliom és a bors pedig a frissességért felelős.
Sajnos szinte már fellelhetetlen, én az Amazonon találtam csak egyet. Kár érte :(

Parfümök jönnek- mennek de az Ultraviolet szerintem örök darab marad. Bár 1999-ben dobták piacra, de szerintem kortalan és 20 év múlva is egyéniség lesz. A többit lásd ott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 10.