Paese

Ár:   2650 Ft   Kategória:   Arcápolók
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pocok1972, Módosítva: 2014. december 10.

Kategória:   Arcápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Hidegen sajtolt 100% avokádóolaj, tele A, E, H, K, F-, PP és B csoport, kálium, kálcium, vas, szkvalén, klorofillt, telítetlen zsírsavakkal, aminosavakkal, fehérjékkel. Így tehát nagy mennyiségben tartalmaz természetes fitoszterolokat. Az avokádó olaja táplálja a bőrt, és növeli az ellenállóképességét a káros környezeti hatások ellen. Regeneráló, hidratáló, nyugtató, bőrkisimító hatása van. Javítja a bőr tónusát, működését és természetes UV-A, UV-B szűrővel rendelkezik. Véd a szabad gyökök ellen, stimulálja a kollagént. Az olaj minden bőrtípusra használható, de különösen ajánlható a száraz, érzékeny, ráncos, fáradt, fakó vagy ráncosodásra hajlamos bőrre. Csökkenti az öregségi foltokat, továbbá a pórusokba ülve segít megszüntetni a gyulladást a bőrön, szabályozza a faggyútermelődést.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil