Paese

Ár:   2650 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. május 1.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Hidratáló és bőrpuhító tulajdonságokkal rendelkezik.

Táplálja és kisimítja a bőrt, védi a káros szabadgyököktől, valamint olyan külső tényezőktől, mint például a napsugárzás (természetes UV-szűrő). Csökkenti a vízveszteséget, segít a ráncok és a szárazság egyéb jeleinek megelőzésében.

Használható arcra, szemkörnyékre, nyakra, dekoltázsra, az egész testre, és hajra is.

Kiszerelés: 15 ml

Pocok1972

2014. október 12.

Nagyon szépen rendbe tette a pofimat :) Arckrémhez keverek egy-két cseppet és úgy viszem fel, de önmagában is lehet, hamar beszívódik, a hatása nagyon jó, az én bőröm már vízhiányos sajnos és a normál hidratáló kevés neki. Na, ez megadja a pluszt, nagyon szépen helyrehozott. A hatása nem azonnal látható, kb. két hét használat után vettem észre h. na, most ez már az a bőr, aminek lennie kéne, a smink is szebben mutat egy jól hidratált bőrön, mint egy aszalt szilván :) Nekem bevált, második tégelyt fogyasztom. Napi két használattal 4 hónapra simán elég, ára rendben, nálam öt csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 12.

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil