Paese

Ár:   2650 Ft   Kategória:   Arcápolók
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pocok1972, Módosítva: 2014. december 10.

Kategória:   Arcápolók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Hidegen sajtolt 100% természetes tamanuolaj ökogazdálkodásból. Kiváló bőrápoló olaj, melynek ráncsimító hatása van és elősegíti a szövetek regenerációját. Antibakteriális, antivirális, gombaölő hatású.Gyulladáscsökkentő, fájdalomcsillapító, nyugtatja a fájdalmas ízületeket. Egyes bőrgyógyászati betegségek gyógyulását is segítheti. Alkalmas a zsíros, vegyes, tisztátalan, sérült, irritált, ekcémás, aknés, pikkelysömörös bőrre. Az olaj közvetlenül rátehető a nyakra, fejbőrre, hajra, egész testre, szemkörnyékre.