Paese

Ár:   2650 Ft   Kategória:   Arcápolók
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Powderpuff Girl, Módosítva: 2014. május 12.

Kategória:   Arcápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

100%-os

Amea

2014. december 19.

Balzsamhoz keverem, meg krémekhez, legtöbbször a Paese Triple Hyaluronic Acid Serum-jához keverek egy-két cseppet, ha száraz a bőröm.
Ez bizony megintcsak 5 csillag, multifunkciós, kiadós, nem okoz nálam allergiát vagy bőrérzékenységet és működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 19.

őzgida88

2014. július 9.

Nagyon jó ez a termék, az a legjobb benne, hogy arcra, a szem körül, nyakra, dekoltázsra, az egész testre, hajra, és a körmökre is használható. Ezáltal teljes mértékben megéri. Adagolhatjuk krémekhez, balzsamokhoz, samponhoz. Gyorsan felszívódik, megakadályozza a bőr kiszáradását, a kemény bőrt rugalmassá, lágyabbá teszi. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 9.

cinderella09

2014. június 14.

A fodrászom ajánlotta, de az a márka, amit ő használ, k.b. dupla annyiba kerül, mint ez, szerintem minőségben nincs köztük különbség. Nagyon szép lett tőle a hajam, néha a bőrömre is használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 14.

Powderpuff Girl

2014. május 17.

Szuper multifunkciós termék. Kentem már az arcomra, hajvégekre, körömágyra, szempillára, sőt kevertem már krémhez is. Nem annyira ragacsos, mint a ricinus olaj,de az olajos hatás megmarad a bőrön. Pattanást, mitesszert nem okozott. Újravevős, mindigkellilyenitthonra termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 17.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil