Paese

Ár:   1260 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Ditti79, Módosítva: 2020. február 3.

Táplálja a bőrt és védi azt az idő előtti öregedéstől. Könnyen elterjed a bőrön (nem hagy csíkokat és foltokat).Az argán olaj megakadályozza a bőr kiszáradását és biztosítja a jó hidratációt. A termék összetételét kellemes aroma és fényvisszaverő részecskék gazdagították. A műanyag edény lehetővé teszi a kényelmes szállítást és tárolást.

Nem tartalmaz parabéneket és allergéneket.

15 árnyalatban kapható

Ditti79

2020. január 29.

56-os árnyalatot rendeltem meg a makeup.hu- ról hirtelen felindulásból.Inkább az ára miatt és mert ilyen színem még nem volt,gondoltam kipróbálom.
Hát ez egy kis csoda :) A színt is imádom,azóta csak ezt használom,tart egész nap gyönyörűen és szinte minden árnyalatú sminkhez passzol.Árából adódóan persze nem egy hű de hiperpigmentált cucc,de azért nem is kell fél óráig nyomkodni bele az ecsetet.A tégelye sima műanyag,amit jobb nem leejteni,nanáá :) Az argán olaj tartalmának hatásáról nem tudok nyilatkozni,de ártani biztos nem árt.És ami nagyon lényeges:nem okozott irritációt,amit eddig sajnos nekem már sok pirosító igen. Biztos,hogy kipróbálok belőle még más árnyalatot is,mert ezen az áron szerintem ingyen van :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 29.