Paese

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Vikcike, Módosítva: 2016. március 5.

Krémes textúrájú, ceruza kiszerelésű szemöldök festék, mellyel könnyen és egyszerűen formázható a szemöldök. Természetesen tölti ki a hiányzó részeket. Jól satírozható, jól tapad a bőrön. Hegyezhető. Szemtő, szemhéj satírozására is alkalmas, valamint ráépíthető a porfesték is. Viaszos összetétele biztosítja a hosszantartó hatást és a tapadást a bőrre és a szőrszálakra. A ceruza végén szemöldök formázó kefe található. Mindkét vége higiénikus, kupakkal ellátott. Professzionális felhasználásra is javasolt.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Amea

2016. június 8.

A Paese szemfestékek kiváló minőségűek és csodaszépek. A szemceruzák hibátlanok. Ez alapján én tényleg szerettem volna egyesíteni a családot, úgyhogy meghívtam a szemöldökceruzát is. Hát, ha nem is fordult viszályba a dolog, de a parti végén el fogunk búcsúzni. ("Majd keressük egymást...")
A színe rendben van, végre nem vöröses, hurrá, a kefe is jól szuperál. Viszont nagyon nehezen hegyezhető, a hegyezni való műanyag túl kemény a viaszos belsőhöz, ezért az törik, ráadásul nem lehet vele igazán pontosan dolgozni, annyira kenődik. Por mindenképp kell hozzá, de ugye ha ceruza, akkor már nem feltétlenül akarok még a porral is bíbelődni. A tartósságával is van gond, melegben hajlamos megcsúszni a bőrön. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 8.

Vikcike

2016. február 23.

Imádom ezt a szemöldökcerkát, makeup plaza- ról rendeltem két árnyalatot is, de végül a sötétebbik nyert, a világosabb árnyalat itt a kremmania- n új gazdit keres! :)
No de a termékről.. Olvasgattam róla egy keveset mielőtt megrendeltem és azt a hasznos infót kaptam, hogy viasztartalma miatt nagyon precízen lehet vele vonalazni. És ez így igaz! Mindemellett nagyon pigmentàlt, pofon egyszerű vele dolgozni, nem kell nyomni, hogy fogjon. Pikkpakk megrajzolom vele a szemöldökömet, majd a hiányzó részeket kitöltöm porral. Tartós, fent marad egész nap, nem kenődik, a hatás pedig természetes! Örökre hű maradok hozzá szerintem, mivel a másik szerelmemet, a Lancome ceruzát nem igazán engedhetem meg magamnak! De ez egy remek alternativa!! 😊😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 23.