Paese

Ár:   2875 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet feltöltötte: Miaaa29, Módosítva: 2015. december 25.

Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Minden bőrtípusra alkalmazható, de különösképpen a kipirosodásra hajlamos bőrre vagy a bőrpírrel rendelkezőeknek javasolt. Diszkréten, láthatatlanul halványítja a piros foltokat és a kisebb egyéb bőrfoltokat, elszíneződéseket. Matt sima, bársonyos felületet biztosít az alapozáshoz. Észrevehetetlen diszkrét, nagyon enyhén zöld színű filmréteget képez a bőrfelszínen (szinte láthatatlanul takarja a teljes bőrfelületet, anélkül, hogy maszkosítana), ezáltal semlegesíti a foltokat és hosszan tartó hidratálást eredményez. A smink fennmaradásának élettartalmát jelentősen meghosszabbítja. Rendkívül kellemes illatú.

Nemesene

2017. augusztus 5.

Szép simáva teszi a bőröm, a piros foltjaimat is mérsékli, nagyon jól lehet rá alapozni. Egyetlen problémám, hogy nem túl kellemes az illata, de ettől függetlenül a termék maga hibátlan és jól szuperál ^^

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

Miaaa29

2015. december 19.

4 napja használom, jók a tapasztalataim.
Nagyon kevés kell belőle, kellemes bársonyos az arcom tőle, a pirosságot nem halványítja eléggé, de meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 19.

4 napja használom, jók a tapasztalataim.