Paese

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: godori, Módosítva: 2013. szeptember 12.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyorsan száradó, magas fényű, tartós telt színű lakkok. Formaldehyde- és Toluene- mentesek.

rea3

2015. február 9.

Nagyon jó minőségű lakk, már egy rétegben is szépen fed, gyorsan szárad, nem csíkoz, könnyű vele dolgozni és meglepően tartós. Nagyon fényes, győnyörű a finishe. Csak a színnel nyúltam kicsit mellé. Nekem is a 132-es árnyalat van meg, azt hittem sokkal élénkebb lesz, viszont ez egy fáradt rózsaszín, elég csalóka a színminta, ami alapján rendeltem, de sebaj, őszre okés. Az ára is nagyon rendben volt: 3,50 €. Csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 9.

storm28.oe

2014. július 29.

Az első egy rétegben is fedő rozsaszinem paese márkátol jött :)(132 számu )
Gyorsan szárad-1percen belül tartos,5 napja hibamentes a körmömöm(pedig nem a legjobb állagu sajnos a körömlemezem ) szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 29.

Az első egy rétegben is fedő rozsaszinem paese márkátol jött :)(132 számu )

c_andersen

2013. október 10.

Nagyon szeretem a Paese termékeket, de ez nekem nagyon nem jött be. Egy iroda kompatibilis, halvány lila van meg, de évezredekig tart míg megszárad....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 10.