Palmer's

Ár:   899 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annakilmayer, Módosítva: 2020. április 28.

Kategória:   Ajakápolók

Hidratáló ajakbalzsam kakaóvajjal és E vitaminnal, mely védi az ajkakat a kiszáradástól, kirepedezéstől. 15-ös fényvédő faktort tartalmaz, mely véd a nap káros sugarai ellen, továbbá karnaubaviasz összetevője az ajkakat simává varázsolja.

dizabella01

2021. április 13.

Abszolút le vagyok nyűgözve ettől a terméktől! Egész télen őt használtam, és kijelenthetem hogy ő a legjobb ajakápoló, amivel valaha találkoztam.
Amikor nem találom (mert elhagyom valamelyik táskában/kabátban) és a kéznél lévő bebe classic-kal kell kenjem az ajkaim vagy az alverdes szintén híres sárga körömvirágossal.....hát, undorodok tőlük, pedig régebb ők voltak a toppon. Tőlük most már csak egy filmréteget érzek a számon, holott a Palmer's ajakvaja beszívódik és nedvességgel tölti fel az ajkaim. Folyósabb mint egy klasszikus ajakápoló, és gyenge kakaó illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 13.

GertiKE

2020. június 11.

Úgy tudom ez az eredeti ajakáplója a márkának és ez valami szuper! Nagyon sok ajapálót probáltam már de semelyik még csak meg sem közelítette a Forever-es Aloe Lips-t. Ennek nagyon enyhén kakaós illata van és tökéletesen ápolja az ajkakat, öröm használni! Megdolgozott az 5 csillagért! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 11.

Antioxidánsok: Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.