Palmer's

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   30 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ashmatiii, Módosítva: 2016. június 1.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Tiszta kakaóvajat, panthenolt es B5 vitamint tartalmazó mellbimbóvédő krém. Ápolja és regenerálja a szoptátástol kiszáradt, sérult bőrfelületet.

Paraben és ftalat mentes. Szoptatas előtt nem kell lemosni.

Ashmatiii

2016. május 19.

Szuper krem. Igazi megvaltas, amig mindketten hozza nem edzodtok a szoptatashoz.
Mar szules elott erdemes elkezdeni kenni vele a bort (kar,hogy en ezt nem tudtam), mert igy meg jobban novelheto a hatasfoka.
Mindentol mentes es nem kell lemosni szopi elott, ami az amugy is meggyotort bornek kulon feludules.
Imadtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 19.

Imadtam.

Vitaminok: Panthenol