Palmolive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2012. szeptember 16.

Kategória:   Testápolás

Nyugtató illattal.

Milka71

2020. szeptember 5.

Levendulás finomság, bőrön sokáig érezhető.
Téli estéken imádok vele tusolni. 💜

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 5.

Levendulás finomság, bőrön sokáig érezhető.
Téli estéken imádok vele tusolni. 💜

trixi89

2020. január 24.

Kicsit nosztalgiából vettem meg. kb. 10 évvel ezelőtt használtam ezt, szép emlékeim vannak róla :-) még mindig jó az illata, szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 24.

annamariasari

2019. május 21.

Nagyon jó ez a tusfürdő. Az illata kellemes. Elég sokáig tart a levendula illat. A bőröm nem szárad ki tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 21.

Megany

2019. március 12.

Na igen,ez volt a régebbi csomagolas,ami sokkal jobban tetszett.
Szeretem ezt a tusit,engem nem szárított és jó sűrű is.
Egy levendulamezőn érzem magam tőle...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 12.

Na igen,ez volt a régebbi csomagolas,ami sokkal jobban tetszett.
Szeretem ezt a tusit,engem nem szárított és jó sűrű is.
Egy levendulamezőn érzem magam tőle...

Mokuska1981

2017. október 26.

Nagyon szeretem, tényleg megnyugtat, jó vele tusolni. Utána pedig - szerintem a levendula miatt - szinte azonnal szundi üzemmódba kerülök . Ergo reggeli tusoláshoz nem ajánlott :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 26.

Hecate

2017. május 7.

Kellemes illatú, finom használatú termék. Tényleg nyugtat (,mivel van benne levendula), és élmény vele a tisztálkodás. A színe valamint csomagolása igen esztétikus. Elegánsan nőies.... Sajnos sokszor nem kapható, de ha árulják mindig veszek belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 7.

Yubiri

2017. március 18.

Régen nem látom már ezt a fajtát a boltokban, pedig nagyon szerettem.
Kellemes nyugtató illata van, nem szárít, és szeretek vele este egy fárasztó nap után lefürödni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 18.

Régen nem látom már ezt a fajtát a boltokban, pedig nagyon szerettem.

Mirtil

2015. december 28.

Régen sokat használtam más aromaterápiás tusfürdőkkel felváltva, szeretem az illatát. Kissé szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 28.

sztinke

2015. augusztus 5.

Szeretem váltogatni a tusfürdőket, de ezt a fajtát többször is újra vettem. :) Nagyon kellemes használni, igazán finom illata van és tényleg segít lazítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 5.

pudinggie

2014. október 16.

Imádom az illatát, az állagát, a habzását, mindenét! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 16.

Imádom az illatát, az állagát, a habzását, mindenét! :)