Palmolive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál

A krémet feltöltötte: bbertie, Módosítva: 2013. április 30.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Normál

Menta és eukaliptusz kivonattal.

Kiszerelés: 90 g

Zellerlevel

2015. szeptember 10.

Az illatuk nagyon jó, maga a szappan nekem valamiért fura, de nem tudnám megmondani, hogy miért. Talán szárítja a bőrt. Kézmosásra használom, de másra nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 10.

jégvirág

2013. szeptember 26.

Csak kézmosásra használtam, de nagyon szárított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 26.

Csak kézmosásra használtam, de nagyon szárított.

kozlokova73

2013. június 6.

Ezt is kiprobaltam ,de tobbszor nem. Az illata,ami valahogy nem tetszett. Nem igazan valo nekem . Nem szaritott jobban mint a tobbi. Ez a kombinacio nem illik szappanba. Bisztos vannak akiknek ez a fu ha,de nekem nem nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 6.

bbertie

2013. április 21.

Valamelyik nap találtam a polcon elrejtve a többi szappan között, Eucalyptus és mentha illatú. Én minden ilyen mentolos képtelenségért ismeretlen eredetű késztetést érzek, hogy megvegyem. Most is így történt. Kicsit bizarr volt elsőre, mintha fogkrémmel és palmolive szappannal egyszerre mosakodtam volna, de utána nagyon frissítő volt. Összességében 5 csillag, már csak az ötlet miatt, és a szappanban lévő mentholdarabkák miatt, és a Palmolive szappanok iránt érzett szeretetem miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 21.