Palmolive

Ár:   159 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet feltöltötte: Vicus, Módosítva: 2018. december 19.

Kategória:   Szappanok

Kímélő szappan kaméliaolajjal és mandulával, mindennapos használatra.

Szedus

2019. december 1.

Évek óta csak ezt használom. Jó az illata, és egyáltalán nem szárít. Több Palmolive szappant is kipróbáltam, de ez bizonyult a legjobbnak. Alapvetően száraz a bőröm, de ennél zuhanyzás utàn nincs az a “feszülő bőr” érzés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 1.

StellaStar95

2019. november 14.

Nekem teljesen megfelel, az egyetlen termék, ami nemcsak nem szárítja a bőröm krepp papírrá, hanem egy picit hidratálja is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

Vicus

2019. január 5.

Kellemes, kicsit retró illata van, olyan semmi extra szappan. Nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

Kellemes, kicsit retró illata van, olyan semmi extra szappan. Nem szárít.