Palmolive

Ár:   400 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2018. június 27.

Kategória:   Tusfürdők

Könnyű tusfürdő gél édes ibolya és méz illattal. Kényeztető felfrissülés a bőrnek.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Ladybugx

2020. november 6.

Én is kínaiban vettem :)
Zuhanyzás közben jó illata van, talán kicsit nénis.
Mézet nem véltem benne felfedezni, de nem is bánom. Nem szárít, összességében egynek elmegy, de nem fogok belőle betárazni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 6.

Én is kínaiban vettem :)
Zuhanyzás közben jó illata van, talán kicsit nénis.

niki123

2019. december 3.

Nekem nagyon bejött. Attól féltem, hogy szárítani fog, mint ahogy ezek a géles tusik általában teszik, de nem. Szerencsére egyáltalán nem szárítja a bőröm. Kellemesen felhabzik, jópofák benne ezek a darabkák, bár hasznuk nem igazán van. Az illata édes, virágos, elég különleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 3.

googles

2019. szeptember 4.

Nagy felfedezesek tortennek neha a kinai boltokban, ezt is ilyenben talaltam, mert a dm, rossmann, stb boltokban nem lattam meg sose.

Isteni ibolya illata van, jol tisztit, maximalisan megerte a 370 forintot. Kedvet kaptam a Guerlain Meteorites-t megvenni 😊

Mez illata nincs, ezt nem is banom annyira.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Mez illata nincs, ezt nem is banom annyira.

Zili

Korcsoport: >54
2019. április 15.

Ibolya illatú terméket kerestem, amit nap mint nap tudnék használni. Nem szeretem a tusoló géleket (csak ezért kapott négy csillagot). Ennek ellenére örömmel használom, rajtam eléggé tartós az illata, pár órája zuhanyoztam, és még mindig körbeleng. (Testápolót nem használok). Kellemes, finom ibolya illatú, azt hozza, amiért szerethető ez a kis virág. Létezik testápoló és szappan is belőle (ez utóbbira még nem találtam rá itthoni üzletekben).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. április 15.

Makk Zsuzsó

2019. március 10.

Nagyon enyhe illata van, nem is érződik sokáig, talán a legjobb szó rá, hogy felejthető. Pedig az ibolya nagyon karakteres illat. Nincs meg az a tipikus Palmolive alapillat sem, amit úgy szeretek. Elég viszkózus, tényleg sűrű géles állaga van. Mindenesetre nem szárít vészesen, bár én mindig testápolózok utána, és nem jött ki az ekcémám sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 10.