Palmolive

Ár:   369 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2018. július 13.

Kategória:   Tusfürdők

Könnyű tusfürdő gél a virágzó babarózsa lágy illatával. Selymes érzés a bőrön.

Mimike0314

2020. január 15.

Nemrég vásároltam a terméket, mivel nemnagyon lehet kapni bevásárló központokban, én az Ázsia centerben találtam rá. Egyszerűen imádom az illatát, finom, virágos illat. A pizsamám is teljesen átveszi zuhanyzás után, annyira intenzív. Kicsit híg az állaga, de nem kell belőle sok, szépen habzik. 🌸

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 15.

Erika80

2020. január 3.

A rózsa illatával le lehet venni a lábamról. Nagyon finom illatú ez a tusi is. Megnyugtat, kellemes érzést ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 3.

Makk Zsuzsó

2019. március 29.

Kellemes, üde illatú, kissé folyékonyabb állagú tusfürdő. Az illatát pont addig érezni, amíg le nem mosom magamról a habját. Mivel testápolót használok utána, nem izgat, hogy valamennyire szárít. Az ekcémám eddig nem provokálta, egynek jó, nem hiszem, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 29.

Aprile

2019. január 19.

Hónapok óta ez az ultimate kedvencem tusfürdők terén. Már 5 flakonnyit elhasználtam, és még mindig el tud bűvölni az illata, ami hosszan érezhető fürdés után is. Jól habzik, remekül tisztít, nem szárít. Egyszerűen imádom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 19.

redheadvrouw

2018. december 15.

Nagyon tiszta, finom bazsarózsa illat. A virag kedveloinek abszolut ajanlom. Egy diszkontboltban talaltam ra, a nagyobb drogeriakban meg nem talalkoztam vele. Nem szarit es intenziven erzodik zuhany utan is a boromon. Most kicsit felrerakom tavaszig, de orulok, hogy ratalaltam. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 15.